Battlefield 6 4 - żołnierz

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Trailer Battlefield 6 znów w sieci. Wyciekło ponad 60 zrzutów ekranu

Nie musieliśmy długo czekać na kolejny przeciek z Battlefield 6. Sieć okrążyło kilkadziesiąt zrzutów ekranu z nadchodzącego zwiastuna.

Oficjalna zapowiedź nowej odsłony serii Battlefield powinna odbyć się już w czerwcu. Do ujawnienia trailera nie zostało już zbyt dużo czasu, choć właściwie widzieliśmy już jego fragment w ruchu dzięki przeciekom.

Niestety dla EA, w sieci pojawiły się kolejne materiały ze zwiastuna. Tym razem na stronie Imgur zamieszczono 66 zrzutów ekranu, które mają pochodzić ze zwiastuna. Część z nich przestawia sceny, które już widzieliśmy, a część prezentuje nowe ujęcia. Wszystkie z nich opatrzono charakterystycznym oznaczeniem, które widzieliśmy już przy okazji poprzednich przecieków.

Poniżej znajdziecie galerię zrzutów ekranu, które pojawiły się w sieci.

Informator branżowy, Tom Henderson, twierdzi, że w tym momencie widzieliśmy już około 80% całego zwiastuna. Dodatkowo w sieci pojawiły się doniesienia mówiące, że za za wyciek jest odpowiedzialny pracownik DICE. Miałby on rzekomo publikować screenshoty na stronie, która usuwa zamieszczone materiały po tym, jak zobaczy je pierwsza osoba, co najwyraźniej nie przeszkadza w ich publikacji. Co więcej, autor przecieków ma zostawiać też tajemnicze wiadomości audio zawierające kod Morse’a.

Co ciekawe, Electronic Arts nie reaguje na na przecieki. Wszystkie zrzuty ekranu są wciąż dostępne w sieci. Niektórzy sugerują też, że cały przeciek to sprawka Elektroników. Sam raczej w to wątpię, bo jeśli EA faktycznie chciałoby jakoś pobawić się z graczami, raczej nie udostępniałoby w taki sposób sporej części zwiastuna.

Prezentacja Battlefield 6 odbędzie się w czerwcu. Niestety, nie poznaliśmy konkretnego terminu pokazu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się