Battlefield 5 – Wojna na Pacyfiku. Szczegóły, premiera i darmowe sprawdzanie

Battlefield 5 – Wojna na Pacyfiku. Szczegóły, premiera i darmowe sprawdzanie
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

DICE ujawnia masę szczegółów odnośnie kolejnego darmowego dodatku do Battlefield 5. Szykuje się Wojna na Pacyfiku!

Premiera darmowego dodatku Battlefield 5 – Wojna na Pacyfiku została zaplanowana na 31 października tego roku. jak tłumaczy deweloper, w ramach DLC zwiedzisz kultowe pola bitwy i weźmiesz udział w zaciętych nadmorskich starciach między USA i Japonią.

Battlefield 5 – Wojna na Pacyfiku – nowości:

Kto czeka na nową zawartość, niech spojrzy, co będzie zawierał dodatek:

 • 2 nowe frakcje – zagrasz jako żołnierz sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych lub członek Cesarskiej Armii Japońskiej;
 • Staw czoła „Sztormowi na Pacyfiku” i zobacz w nowej odsłonie kultowe pola bitew z II wojny światowej dzięki powracającym w Battlefield 5 mapom „Iwo Jima” i „Wyspa Wake”;
 • Nowe bronie:
  – ośmionabojowy karabin M1 Garand,
  – karabin Typ 99,
  – M3 Grease Gun,
  – Nambu Typ 2A,
  – RKM Typ 97,
  – M1918 A2.
  – W ramach nagrody za rozdział do twojego arsenału może też trafić karabinek Jungle oraz bronie Typ 97 i Model 27. Klasa szturmowca w najnowszej odsłonie Teatrów Wojny otrzyma niezwykle wybuchowy gadżet – przeciwpancerną wybuchową lancę.
 • Nowe sprzęty:
  – katana to sprzęt, który można znaleźć tylko na polu bitwy. Obie frakcje mogą korzystać z tej tradycyjnej broni w bezpośrednich starciach z wrogiem,
  – drugim rodzajem sprzętu, który znajdzie się na polach bitew podczas Rozdziału V, będzie miotacz ognia M2.
 • Nowe pojazdy, w tym czołg M4 Sherman i samolot F4U Corsair;
 • Potężne posiłki:
  – nowy rodzaj posiłków dla armii amerykańskiej to Sherman Calliope – czołg wyposażony w wyrzutnię rakiet, zdolną dziesiątkować piechotę i pojazdy wroga. Do arsenału aliantów powrócą również takie posiłki, jak rakieta JB-2, zrzuty zaopatrzenia, zasłony dymne czy ostrzał artyleryjski sektora.
  – jako żołnierz armii japońskiej otrzymasz do dyspozycji ten sam zestaw powracających posiłków (rakieta KI-147 I-Go zastąpi model JB-2) oraz czołg z wyrzutnią rakiet, zbliżony charakterystyką do Shermana Calliope.

Battlefield 5 – darmowe sprawdzanie Wojny na Pacyfiku

Deweloper zapowiedział czwarty darmowy weekend z Battlefield 5 (trzeci startuje jutro!), który zaplanowano na dni 1-4 listopada.

Próbny weekend #4 – pełna wersja gry: wypróbuj rozgrywkę dla wielu graczy i zobacz wszystko, co oferuje Battlefield V. W ten weekend ruszy Rozdział V Battlefield V, a wraz z nim inwazje na Pacyfiku w konflikcie armii japońskiej i amerykańskiej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie