Battlefield 5 trzy razy za darmo. Seria darmowych weekendów ogłoszona

Battlefield 5 trzy razy za darmo. Seria darmowych weekendów ogłoszona
Gry za darmo Newsy PC

Electronic Arts wraz ze studiem DICE przedstawiają szczegóły dotyczące darmowego grania w Battlefield 5. Przed nami aż 3 darmowe weekendy, a każdy z nich zaoferuje coś innego.

Posiadacze komputerów PC mogą już szykować się na serię darmowych weekendów z Battlefield 5. Pierwszy z nich rozpocznie się już jutro, 10 października, i potrwa do 13 października. Kolejne szanse na sprawdzenie gry za darmo będziemy mieli w dniach 17-20 października oraz 24-27 października.

Deweloperzy zadbali o to, by każdy z weekendów przyciągnął nas do monitora, oferując za każdym razem inne tryby do ogrania. Ponadto podczas traiala odblokujemy nagrody, a nasz postęp zostanie zapisany i przeniesiony do pełnej wersji gry, jeśli zdecydujemy się na jej zakup.

Pierwszy weekend pozwala wypróbować tryb Rush. Drugi weekend pozwoli nam sprawdzić Podbój, a podczas trzeciego pogramy w Wielkie Operacje. Kto chce, może już wstępnie pobrać pliki gry na dysk twardy i przygotować się na wszystkie atrakcje.

Battlefield 5 wciąż wspierany

Przypominamy, że 3 października gra została uzupełniona o kolejną darmową mapę Operacja Podziemie. Lokacja przenosi nas do niemieckiego miasta podczas wojny, gdzie prowadzimy walkę na małej i dynamicznej lokacji zarówno pod ziemią, jak i na powierzchni.

Mapa jest dostępna w trybach: Podbój, Podbój Drużynowy, Przełamanie oraz Zespołowy DM. Przez ograniczony czas dostępny będzie także tryb Szturm.

Jak zaznacza deweloper, „Operacja Podziemie” wspiera zróżnicowaną rozgrywkę, w tym prowadzenie walk piechoty na bliskich dystansach. Miłośnicy broni ręcznej, współpracy, orientacji przestrzennej oraz stale zmieniających się warunków bojowych poczują się jak w domu, podobnie jak miłośnicy „Operacji Metro” z Battlefield 3 i Battlefield 4 czy „Marity” z Battlefield V.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie