Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Battlefield 5 – darmowe Battle Royale od dzisiaj w grze

Długo oczekiwany tryb Battle Royale w Battlefield 5 jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy gry jako darmowa aktualizacja. 

Burza Ognia umożliwia zabawę na największej mapie w historii serii Battlefield V. Mapa Halvoy to rozległy teren w norweskim krajobrazie – od ośnieżonych gór, po otwarte nabrzeża. Mapa ta jest 10 razy większa od największej dostępnej dotąd mapy w Battlefield V (pustynia Hamada). Po tym ogromnym polu bitwy można poruszać się jednym z 17 dostępnych pojazdów, wśród których znajduje się helikopter (Flettner Fl 282) oraz amfibia (Schwimmwagen). Najpotężniejsze pojazdy znajdują się bunkrach, których próba otwarcia uruchamia alarm słyszalny dla pobliskich graczy.

Tryb obejmuje możliwość gry solo lub w 4-osobowej drużynie. Rozgrywka w parach (duo) zostanie wprowadzona w kwietniu.Burza Ognia to 64-osobowa walka o przetrwanie na ciągle zmniejszającym się polu walki.

Gra Battlefield V jest dostępna na Xbox One, PlayStation 4 oraz Origin w polskiej wersji językowej.

Źródło: informacja prasowa

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się