Battlefield 5 Battle Royale. Jest data premiery, szczegóły i gorący zwiastun

0 komentarzy

DICE prezentuje zwiastun Burzy Ognia, czyli oczekiwanego przez wielu graczy trybu Battle Royale do Battlefield 5.

Burza Ognia – długo oczekiwany przez graczy tryb Battle Royale w Battlefield 5 zadebiutuje już 25 marca, bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy gry. W oczekiwaniu na premierę DICE i Criterion Games prezentują oficjalny zwiastun, który można obejrzeć poniżej.

Burza Ognia to tryb Battle Royale w stylu Battlefield, zawierający charakterystyczne dla całej serii elementy: najlepszą w klasie mechanikę strzelania, oszałamiającą grafikę, możliwość użycia pojazdów i destrukcję otoczenia. Burza Ognia wprowadza największą mapę w historii serii – Halvøj, z rozległym terenem, od ośnieżonych gór po otwarte nabrzeża. Tryb obejmuje możliwość gry solo, duo lub w 4-osobowej drużynie. Po polu bitwy można poruszać się piechotą, pojazdami naziemnymi, a nawet przy użyciu helikoptera (po raz pierwszy w Battlefield V). Dostępny jest również pojazd-amfibia, a także… traktor. Mówiąc prościej – Burza Ognia to 64-osobowa walka o przetrwanie w powietrzu, na lądzie oraz morzu – wyjaśnia deweloper.

Gra Battlefield 5 jest dostępna na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC w polskiej wersji językowej.

Źródło: EA, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się