Battlefield 2042 - grafika z destrukcją

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

BF2042 może pozwolić na sporo destrukcji. Nowe grafiki prezentują skalę zniszczeń

Battlefield 2042 kontynuuje tradycję sporej skali zniszczeń na mapach. Electronic Arts zajawia destrukcję poprzez nowe grafiki z gry.

Electronic Arts ruszyło z kampanią promocyjną BF2042. Wkrótce zobaczymy krótkometrażowy film, który przybliży nam historię świata gry i konfliktu, którego będziemy świadkami na serwerach tego FPS-a.

O samej produkcji wiemy już bardzo dużo, choć nadal brakuje paru istotnych konkretów. Jednym z nich są szczegóły destrukcji otoczenia, z której od zawsze słynie seria Battlefield. Przedpokazowe przecieki wskazywały, że tym razem EA zaskoczy nas jeszcze bardziej i zaserwuje możliwość wyburzania całych budynków. Do teraz nie mamy pewności, czy faktycznie będzie to możliwe.

Na stronie Battlefield 2042 pojawiło się też kilka grafik, które służą za tło do krótkich opowiadań przybliżających historię gry. Widzimy na nich obrazki z map, które trafią do produkcji na premierę. Niektóre z nich są mocno zniszczone, co może w pewien sposób zajawiać system destrukcji otoczenia.

Przykładowo, jedna z grafik pokazuje miejsce startu rakiety. Jego okolica jest całkowicie zdezelowana, a sam budynek w centrum wygląda, jakby miał się zaraz zawalić. Dodatkowo inne obrazki prezentują wpływ katastrof pogodowych na mapy.

Pamiętajcie, że powyższe grafiki to nie zrzuty ekranu z gry. Choć mają one charakter poglądowy, faktyczną skalę destrukcji otoczenia w grze poznamy dopiero na kolejnych pokazach Electronic Arts.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się