Battlefield 2042 - Hazard Zone - żołnierze wyskoczyli z helikoptera i idą w kierunku pola walki

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gameplay z Battlefield 2042 pokazuje specjalistów. Tarcza, wingsuit i… legalny wallhack

Electronic Arts pokazało zupełnie nowy gameplay z Battlefield 2042. Tym razem możemy rzucić okiem na obecnych w grze specjalistów.

Jeśli myśleliście, że umiejętności pierwszej piątki ujawnionych wojaków są przesadzone, to tutaj robi się jeszcze ciekawiej. Zaprezentowane postacie posiadają skille pokroju tarczy balistycznej, zwrotnego wingsuita, skrzynki z wyposażeniem i czegoś na kształt legalnego wallhacka, który pokazuje wrogów za ścianą. Oczywiście ta ostatnia umiejętność ma dość ograniczone pole działania, ale jej obecność nadal może wzbudzać spore wątpliwości. Ja kompletnie nie mogę się przekonać do takich skilli w żadnej grze.

Czuję, że BF2042 czeka wiele zmian balansu rozgrywki po premierze. Choć wprowadzenie postaci z umiejętnościami jest moim zdaniem dobrym pomysłem, niektóre z nich z pewnością będą na początku zbyt słabe lub zbyt mocne. Mam jednak nadzieję, że twórcy szybko zbalansują gameplay.

Jeśli ominął Was poprzedni zwiastun Battlefield 2042, znajdziecie go w tym miejscu. To prezentacja trybu Hazard Zone, który posiada całkiem ciekawe założenia. Kolejne materiały z BF2042 powinny pojawić się w ciągu najbliższych tygodni. Premierę zaplanowano na 19 listopada bieżącego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%