Battlefield 2042 - helikopter tryb Portal

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

Dziś pokaz Battlefield 2042 Hazard Zone. Oglądajcie na żywo

Już dziś zobaczymy w akcji tryb Hazard Zone do Battlefield 2042. Electronic Arts zaprasza na transmisję, w trakcie której zobaczymy zwiastun nadchodzącego wariantu zabawy.

Livestream wystartuje o godzinie 17:00 czasu polskiego. Obejrzymy go tylko i wyłącznie na platformie YouTube. Jeśli się nie wyrobicie, nie ma się czym martwić, bowiem zwiastun powinien pojawić się później w formie osobnego materiału na kanale gry.

Póki co wiemy tylko tyle, że zobaczymy zwiastun trybu. Spodziewałbym się jednak, że wraz z nim twórcy ujawnią szczegóły rozgrywki. Do dziś nie do końca wiemy, czym jest Hazard Zone. Deweloperzy określają go mianem „zupełnie nowego doświadczenia wieloosobowego z wysoką stawką.

Nie potrzeba jednak oficjalnych ogłoszeń, aby poznać pierwsze konkrety odnośnie Hazard Zone. Przecieki sugerują, że polega on na zestrzeliwaniu i odzyskiwaniu satelitów z terytorium wroga. W tryb ma być zaangażowanych maksymalnie 32 graczy. Dodatkowo rozgrywka ma nieco przypominać Escape From Tarkov i Hunt: Showdown. Jeśli powyższe przecieki się potwierdzą, może to być bardzo ciekawa opcja zabawy wieloosobowej. Wszystko zależy od jakości realizacji powyższych założeń.

Battlefield 2042 ukaże się 19 listopada bieżącego roku. Gra zadebiutuje na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się