Battlefield 1 vs Titanfall 2 vs Call of Duty Infinite Warfare – a Wam która gra najbardziej się podoba?

Battlefield 1 vs Titanfall 2 vs Call of Duty Infinite Warfare – a Wam która gra najbardziej się podoba?
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Zapraszamy na małe porównanie grafiki.

Trzy największe shootery tego roku już na rynku i każdy z nich może się pochwalić niezłymi ocenami. Według serwisu Metacritic, najlepsze noty wśród recenzentów zbiera Titanfall 2 (w wersji na konsolę Xbox One mamy średnią 90/100), nieco gorsze oceny przypadły Battlefield 1 (88/100), a na końcu mamy Call of Duty Infinite Warfare ze średnią – 79/100. Walka jest zatem niemal wyrównana, a każda gra to odmienny klimat, zatem dla każdego coś miłego.

Jak wspomniane produkcje wypadły pod względem graficznym? YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1 postanowił skonfrontować ze sobą niektóre aspekty każdego z tytułów. Przyjrzymy się zatem cieniom i podłożu, wybuchom, strzelaniu w taflę wody, roślinności czy efektom oświetlenia.

Która gra według Was wygrywa pod względem wizualnym?

Sprzedaż gier. Call of Duty: Infinite Warfare przed Battlefield 1, ale…

Firma Chart-Track przedstawia w zeszły poniedziałek nowe zestawienie dotyczące sprzedaży pudełkowych wersji gier za ostatni tydzień. Dane dotyczą rynku brytyjskiego.

Jak możecie zobaczyć w poniższym zestawieniu, debiutujące Call of Duty: Infinite Warfare zakończyło dwutygodniowe panowanie Battlefield 1, które tym razem musi zadowolić się drugą pozycją. Ciekawe, jak sytuacja będzie wyglądała za tydzień…

Choć Call of Duty: Infinite Warfare może pochwalić się dobrym debiutem, Chart-Track zaznacza, że jest on gorszy o 48,4 procent w porównaniu do Call of Duty: Black Ops 3. Można pomyśleć, że przecież zeszłoroczna odsłona gry pojawiła się również na PS3 i Xbox 360, podczas gdy obecne Infinite Warfare jest nieobecne na last-genach, więc wynik naturalnie jest gorszy. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że spadek sprzedaży pomiędzy nową a starszą odsłoną tylko na konsolach obecnej generacji wynosi 43,6 procent.

Trzecie miejsce okupuje niezmiennie od zeszłego tygodnia FIFA 17. Na poniższej liście mamy jeszcze jedną nowość – Football Manager 2017 – która pojawiła się na szóstej pozycji.

Sprzedaż gier pudełkowych w UK (30 października – 5 listopada):

1. Call of Duty: Infinite Warfare (NOWOŚĆ)
2. Battlefield 1
3.  FIFA 17
4. The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition
5. Titanfall 2
6. Football Manager 2017 (NOWOŚĆ)
7. Skylanders Imaginators
8. Mafia III
9. GTA V
10. Forza Horizon 3

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie