Battlefield 1 – ukryte bronie w grze, które można zobaczyć na serwerze testowym

Raczej nie pojawią się oficjalnie w Battlefield 1.

Ostatnio pisaliśmy o czterech nowych wariantach broni, które są obecnie dostępne na serwerach testowych Battlefield 1 (informacje przypominamy na samym końcu tej wiadomości). Wcześniej czy później trafią one do wszystkich graczy. To jednak nie wszystko, co odkryto na CTE…

YouTube’r posługujący się pseudonimem Westie wrzucił na swój kanał kolejny filmik dotyczący Battlefield 1, w którym przedstawia spluwy dostępne jedynie dla deweloperów, choć jakimś cudem mogą się do nich dobrać zwykli gracze.

Pierwsza pukawka to C96 Export, czyli zmieniona wersja broni, którą mogliśmy zobaczyć na plakatach reklamowych Battlefield 1. Standardowy pistolet może nosić jedynie medyk, lecz ten deweloperski wykorzysta każda klasa postaci! Export zadaje większe obrażenia, lecz trudniej się nim celuje.

Dalej mamy Howdah Pistol Sweeper. Choć normalnie mogą z niego strzelać tylko żołnierze klasy Assault, odkrytą modyfikację złapią w ręce wszystkie klasy, a na dodatek załadują do niej naboje z shotguna.

Jest jeszcze deweloperski M1903 dostępny w wybranych trybach oraz M1903 Suppressed, zauważony w kampanii fabularnej. Zainteresowani? Odpalajcie poniższy materiał:

Battlefield 1 – niespodzianka od DICE, czyli cztery nowe warianty broni do odblokowania

Gracze bawiący się na serwerach testowych Battlefield 1 zauważyli, że deweloperzy szykują dla nas cztery nowe warianty broni, po jednym dla każdej klasy. Już teraz można je odblokować (wymagany dziesiąty poziom klasy!) i jeśli chcecie poznać szczegóły, prezentujemy je poniżej, wraz z filmikiem od YouTube’ra Westie, który również wszystko omawia.

Teraz wystarczy czekać, aż nowe warianty giwer zostaną udostępnione wszystkim graczom. Jeśli poznamy jakieś konkrety w tej sprawie, na pewno o nich napiszemy!

Nie wiadomo też, czy ostatecznie warunki do odblokowania każdej z giwer się nie zmienią, zatem podane w tej wiadomości wytyczne traktujcie jako nieostateczne. Póki co, można z nich korzystać w celu uzyskania nowych wariantów broni grając na serwerach CTE w Battlefield 1.

  • Szturmowiec – karabin Hellriegel 1915 Defensive dostaniemy po zabiciu 300 przeciwników przy użyciu fabrycznego wariantu karabinu Hellriegel 1915. Dodatkowo trzeba też uśmiercić 25 przeciwników używając min przeciwpancernych.
  • Medyk – karabin Selbstlader 1906 Sniper zgarniemy po zlikwidowaniu 300 przeciwników przy użyciu fabrycznego wariantu oraz załatwieniu 25 wrogów za pomocą granatnika.
  • Wsparcie – żołnierz tej klasy otrzyma karabin Huot Automatic Optical po zdjęciu 300 przeciwników przy użyciu podstawowego modelu oraz 25 przeciwników przy użyciu min morskich.
  • Zwiadowca – karabin Martini-Henry Sniper czeka na tych śmiałków, którzy odstrzelą 300 przeciwników karabinem dla piechoty i dodatkowo pomogą rozstać się z życiem 25 przeciwnikom, wykonując na nich szarżę z bagnetem.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.