EA ma dobre wieści dla fanów Battlefield 1. Nowy tryb i wiele więcej!

Ważne ogłoszenia na targach Gamescom 2017.

Elektronicy ogłosili przede wszystkim nowy tryb do Battlefield 1, który otrzymał nazwę Potyczki. Jak czytamy na oficjalnej stronie tytułu, to początek nowej rywalizacji sieciowej w Battlefield. Potyczki zaoferują zażarte taktyczne starcia, nagradzające umiejętności graczy, planowanie i współpracę drużynową.

Podczas Potyczek weźmiemy udział w starciach 5 na 5 graczy i skorzystamy z maszyn bojowych. We wrześniu wystartują zamknięte testy alpha nowego trybu. Kto chce przystąpić do sprawdzania Potyczek (jedynie na PC), niech zarejestruje się na oficjalnej stronie internetowej Battlefield.

W przyszłym miesiącu zadebiutuje też dodatek W imię cara do Battlefield 1. DICE pokazało jedną z nowych map, zerknijcie na poniższy filmik.

Na koniec przedstawiono dostępną już kompletną edycję Battlefield 1, którą ochrzczono mianem Battlefield 1 Rewolucja. Takie wydanie zawiera podstawową grę Battlefield 1, Przepustkę Premium Battlefield 1, Pakiet Piekielnego Wojownika z Harlemu, Pakiet Czerwonego Barona i Pakiet Lawrence’a z Arabii, nowy wygląd behemota i 5 pakietów bojowych Battlefield 1.

Battlefield 1 Rewolucja

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.