Battlefield 1 – serwery Hardcore i pełna lista zmian najnowszego patcha w języku polskim

Battlefield 1 – serwery Hardcore i pełna lista zmian najnowszego patcha w języku polskim
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Sporo nowego w Battlefield 1.

Wczoraj wspominaliśmy o aktualizacji Battlefield 1, która wprowadza do gry np. poprawki na mapie Suez, obniża intensywność oświetlenia na niektórych mapach, oferuje możliwość wynajmowania serwerów czy udoskonala optymalizację rozgrywki. Wersje gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One doczekały się ponadto lepszego wygładzania krawędzi tekstur.

Jedną ze zmian jest również modyfikacja trybu Operacje, która poważnie wzmacnia stronę atakującą. Aby zwiększyć jej skuteczność, podnosiono ogólną liczbę kuponów zarówno w Operacjach, jak i Wielkich Operacjach. Oprócz tego skrócono czas wymagany do przejęcia punktów kontrolnych.

Wspomniane zmiany to jednak naprawdę kropla w ogromnym morzu i jeśli chcecie zobaczyć pełną listę nowości w języku polskim, znajdziecie ją w tym pliku PDF.

Na oficjalnym Twitterze serii Battlefield pojawiła się również informacja, że już dzisiaj o godzinie 13:00 polskiego czasu będziemy mogli zagrać w Battlefield 1 na serwerach Hardcore. Dotyczy to komputerów PC oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. – W zależności od ustawień wyłączona może być na nich minimapa, znak celowniczy lub na przykład funkcja dostrzegania wrogów – tłumaczą deweloperzy.

Rozgrywki na serwerach Hardcore będą zatem o wiele trudniejsze, lecz czy to Was odstrasza? Dajcie znać, czy piszecie się na taką zabawę!

Battlefield 1 – jedna z najbardziej brutalnych białych broni odtworzona w realnym świecie

Panowie z Man at Arms, którzy są znani z odtwarzania wirtualnego oręża i przenoszenia go do świata żywych, wzięli tym razem na warsztat buławę okopową z Battlefield 1, która w bliskich starciach na froncie potrafi zrobić prawdziwą miazgę.

Materiał powstał przy współpracy z Electronic Arts i pojawia się w nim nawet aktor Danny Trejo. Nie jest to zatem typowy filmik, do jakiego przyzwyczaili nas wspomniani płatnerze, lecz oczywiście nie znaczy, że nie znajdziemy w nim wielu ciekawych informacji.

Zapraszamy zatem do oglądania i komentowania – którą broń białą z Battleield 1 najbardziej polubiliście?

Battlefield 1 – co gracze osiągnęli na polu walki? Ta infografika zasypie Was liczbami

Premiera Battlefield 1 miała miejsce w zeszłym miesiącu (21 października) na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Na oficjalnej stronie gry pojawiła się teraz ciekawa infografika pozwalająca przejrzeć dane na temat tego, co udało się nam osiągnąć w niewiele ponad tydzień na polu walki.

Z obrazka wynika, że gracze spędzili przy Battlefield 1łącznie 59 milionów godzin, z czego na operacje przypada 9 milionów godzin. Zdobyliśmy przy tym 32 miliony skrzynek z wyposażeniem (Battlepacks) i wysłaliśmy do lotu ponad 840 tysięcy gołębi pocztowych.

To oczywiście nie wszystkie udostępnione statystyki Battlefield 1. Zapraszamy do zapoznania się z infografiką.

Battlefield 1
Battlefield 1
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie