Battlefield 1 – plany na przyszłość. Plutony, aktualizacje co miesiąc, grafiki z DLC “W imię cara”

DICE opisuje najbliższe plany dla swojej strzelaniny.

Deweloper nie poprzestaje w usprawnianiu Battlefield 1 i jak wynika z najnowszych informacji, przedstawionych na oficjalnej stronie tytułu, kolejne poprawki będą do nas trafiały w mniejszych odstępach czasu.

Dotychczas zmiany w grze były dokonywane za pomocą sezonowych patchów, lecz studio DICE zdecydowało się przejść na comiesięczne aktualizacje. Ponadto twórcy gry zaznaczają, że nadchodzące nowości będą sprawdzane przez samych graczy na serwerach testowych, by zbierać opinie społeczności i jeszcze lepiej reagować na jej głosy.

Jedną z najbliższych nowości w Battlefield 1 będą PlutonySkoro mowa o aktualizacjach, wkrótce ukaże się wiosenna. Wprowadzi ona jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji: plutony. Wreszcie będziecie mogli połączyć siły ze znajomymi, zdobywać błyskawiczne zwycięstwa i osiągać cele jako jedna jednostka. Czekajcie na dalsze informacje dotyczące plutonów i wiosennej aktualizacji – czytamy na stronie Battlefield 1.

Majowa aktualizacja Battlefield 1 będzie z kolei poświęcona poprawkom, które poprawią jakość rozgrywki: Wśród nich znajdzie się usprawnienie procesu dołączania do meczów (zwłaszcza w Operacjach). Zniknie także wiele problemów z rozgrywką, dzięki czemu gra będzie znacznie lepiej zbalansowana. Zespół pracuje także nad aktualizacją funkcji wynajmu serwera Battlefield 1, którą powinniśmy udostępnić wkrótce.

Na koniec DICE częstuje się ze światem grafikami z DLC W imię cara. Dodatek poprowadzi nas na front wschodni, gdzie będziemy walczyć u boku armii rosyjskiej. Poznamy okrucieństwa walki i zaznamy rosyjskiej zimy.

Przypominamy, że DLC W imię cara to jeszcze nie wszystko. Po nim otrzymamy jeszcze rozszerzenia Niespokojne wody oraz Apokalipsa.

  • Niespokojne wody – bierz udział w zaciętej wojnie morskiej z udziałem nowej jednostki pływającej – niszczyciela. Zwyciężaj z pomocą nowych sterowców morskich, dołącz do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmuj plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli.
  • Apokalipsa – weź udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Przejmuj kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. W tym dodatku zejdziesz prosto do piekła i poznasz największe koszmary Wielkiej Wojny. Przygotuj się na apokalipsę.
Battlefield 1

Źródło: battlefield.com, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.