Battlefield 1 – pierwszy screen z dodatku

battlefield-1-dlc
Newsy PC PS4 XOne

DICE powoli odsłania karty.

W sieci właśnie wylądował pierwszy obrazek prezentujący nadchodzące duże rozszerzenie o nazwie Nie przejdą do Battlefield 1 (screen na górze newsa). Widzimy na nim zaciętą walkę w tunelu, ale niestety więcej informacji trudno jest wywnioskować, bowiem twórcy nie zdradzają szczegółów.

Wiemy natomiast, że rozszerzenie pojawi się w marcu przyszłego roku. Będzie zawierać na pewno nowe mapy, bronie oraz nieśmiertelniki. DICE w ramach Przepustki Sezonowej zaplanowało 4 duże DLC. W sumie Przepustka ma obejmować 16 nowych map, więc pierwsze z nich, które będzie do pobrania w marcu, powinno mieć 4 nowe areny.

Battlefield 1 z nową grą niestandardową „Oko w oko”. Zobaczcie gameplay

Electronic Arts przypomina, że w Battlefield 1 pojawiła się nowa gra niestandardowa Oko w oko, która z pewnością spodoba się osobom preferującym walkę na krótki dystans.

„Oko w oko” to dynamiczny tryb z udziałem wyłącznie szturmowców, rozgrywany na mapie „Amiens” – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1Gracze mogą się w nim odradzać tylko jako żołnierze piechoty, a konkretnie szturmowcy wyposażeni w strzelbę. Ponieważ regeneracja zdrowia jest wyłączona i nie ma kto przeprowadzać reanimacji, strategia jest prosta: zabijaj lub giń! – dodają Elektronicy.

Aby wypróbować Oko w oko, należy przejść do zakładki gier niestandardowych w menu trybu online Battlefield 1.

Poniżej możecie natomiast zobaczyć gameplay z trybu Oko w oko, który nagrał YouTube’r posługujący się nickiem Westie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie