battlefield-1-dlc

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Battlefield 1 – pierwszy screen z dodatku

DICE powoli odsłania karty.

W sieci właśnie wylądował pierwszy obrazek prezentujący nadchodzące duże rozszerzenie o nazwie Nie przejdą do Battlefield 1 (screen na górze newsa). Widzimy na nim zaciętą walkę w tunelu, ale niestety więcej informacji trudno jest wywnioskować, bowiem twórcy nie zdradzają szczegółów.

Wiemy natomiast, że rozszerzenie pojawi się w marcu przyszłego roku. Będzie zawierać na pewno nowe mapy, bronie oraz nieśmiertelniki. DICE w ramach Przepustki Sezonowej zaplanowało 4 duże DLC. W sumie Przepustka ma obejmować 16 nowych map, więc pierwsze z nich, które będzie do pobrania w marcu, powinno mieć 4 nowe areny.

Battlefield 1 z nową grą niestandardową „Oko w oko”. Zobaczcie gameplay

Electronic Arts przypomina, że w Battlefield 1 pojawiła się nowa gra niestandardowa Oko w oko, która z pewnością spodoba się osobom preferującym walkę na krótki dystans.

„Oko w oko” to dynamiczny tryb z udziałem wyłącznie szturmowców, rozgrywany na mapie „Amiens” – czytamy na oficjalnej stronie Battlefield 1Gracze mogą się w nim odradzać tylko jako żołnierze piechoty, a konkretnie szturmowcy wyposażeni w strzelbę. Ponieważ regeneracja zdrowia jest wyłączona i nie ma kto przeprowadzać reanimacji, strategia jest prosta: zabijaj lub giń! – dodają Elektronicy.

Aby wypróbować Oko w oko, należy przejść do zakładki gier niestandardowych w menu trybu online Battlefield 1.

Poniżej możecie natomiast zobaczyć gameplay z trybu Oko w oko, który nagrał YouTube’r posługujący się nickiem Westie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%