Battlefield 1 oficjalnie. Oto najnowsza odsłona serii

Twórcy podczas specjalnej konferencji zaprezentowali Battlefield 1.

DICE na samym początku wydarzenia przedstawiło historię całej serii, a później przeszli do konkretów odnośnie najnowszej odsłony. Dowiedzieliśmy się, że gra nazywa się Battlefield 1, czyli sprawdziły się wcześniejsze spekulacje odnośnie produkcji.

Dowiedzieliśmy się też, że gra będzie dostępna w pierwszej kolejności na Xboksa One w ramach programu Early Acess i EA Access. Cały zwiastun został z kolei zaprojektowany na popularnym silniku gry Frostbite, chociaż nie przedstawia scen bezpośrednio z rozgrywki.

Twórcy podali, że gracz w trybie kampanii będzie mógł skorzystać z jeszcze większej liczby pojazdów, niż to było we wcześniejszych częściach. Oczywiście potwierdzony został również tryb rozgrywki wieloosobowej w sieci. Przed premierą grę będzie można także przetestować w ramach bety. Więcej szczegółów twórcy obiecali przedstawić podczas targów E3 w czerwcu tego roku.

Bierz udział w zaciętych starciach toczonych w wąskich uliczkach obleganego francuskiego miasta, wśród szczytów włoskich Alp i na piaszczystych wydmach Arabii. Bij się jako piechur lub kieruj pojazdami lądowymi, powietrznymi oraz wodnymi – od czołgów i motocykli po dwupłatowce i ogromne okręty. Poznaj zupełnie nowy rodzaj działań wojennych w pełnej przygód kampanii lub bierz udział w widowiskowych sieciowych bitwach z udziałem maksymalnie 64 graczy, dostosowując taktykę i strategię do nieustannie zmieniającego się, zniszczalnego otoczenia – czytamy w oficjalnym opisie gry.

Premiera Battlefield 1 będzie miała miejsce 21 października 2016 roku.

Poniżej przedstawiamy screeny oraz zwiastun produkcji:

Pierwszy zwiastun Battlefield 1:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 (KOMENTARZE) “Battlefield 1 oficjalnie. Oto najnowsza odsłona serii

 • 6 maja 2016 at 23:03
  Permalink

  Tak czytam i jeśli skorzystamy z większej ilości pojazdów to może jest szansa że współczesność też będzie a I wojna to tylko dodatek i pokaz był skierowany do osób które uwielbiają takie klimaty. OBY TAK BYŁO!!!!!!!!! bo inaczej nie ma szans, że kupie jak będzie tylko I Wojna 🙁

  Reply
 • 6 maja 2016 at 22:40
  Permalink

  Jest grubo! Biorę w ciemno 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: