Tak EA chce utrzymać graczy przy Battlefield 1

Battlefield 1 jeszcze nas zaskoczy? Pierwsze spojrzenie na kolejne nowości w grze.

Electronic Arts przedstawia szczegóły dotyczące nadciągających atrakcji w Battlefield 1. Przede wszystkim możemy zerknąć po raz pierwszy na całkowicie nową mapę (screeny w galerii), która została nazwana Prise de Tahure. Lokacja zostanie wkrótce udostępniona na CTE (społecznościowym środowisku testowym).

Jesienna mapa „Prise de Tahure” to arena desperackich zmagań sił francuskich, starających się za wszelką cenę utrzymać pochwycone wskutek ofensywy Nivelle’a wzgórza w regionie Butte-de-Tahure. Sieć wysuniętych okopów przecina kilka wiosek narażonych na unicestwienie wskutek nieustannych starć między niemieckimi szturmowcami a francuskimi czyścicielami. To wojna na wyczerpanie. Zdolności przystosowawcze i taktyka to główne środki mające za cel „zmiękczyć” nieprzyjaciela – opisuje lokację deweloper.

Pierwsze informacje o Battlefield 1 W imię cara

To jednak nie koniec atrakcji. EA informuje, że 10 czerwca podczas imprezy EA Play zaprezentowany zostanie dodatek Battlefield 1 W imię cara. Dodatek poprowadzi nas na front wschodni, gdzie będziemy walczyć u boku armii rosyjskiej. Poznamy okrucieństwa walki i zaznamy rosyjskiej zimy.

Czerwcowa Ofensywie Nivelle’a

Elektronicy przypominają też, że już ogłoszona mapa Ofensywa Nivelle’a zadebiutuje niebawem. Ta nocna mapa, która zostanie udostępniona posiadaczom przepustek premium Battlefield 1 w czerwcu, osadzona jest na błotnistych polach bitewnych wokół Malmaison i Soupir.

Battlefield 1

Patch do Battlefield 1 – majowa aktualizacja już wkrótce

EA podkreśla, że aktualizacje Battlefield 1 nie sprowadzają się wyłącznie do nowych map i zawartości, lecz również do poprawy błędów w grze. Zbliżająca się wkrótce majowa aktualizacja wnosi do gry kolejne ulepszenia. Fani Operacji będą mieć szczególne powody do radości. Spodziewajcie się list gier dla tego trybu, dzięki którym szybko przeniesiecie się w wir walki. Wyczekujcie pełnej listy zmian i dalszych informacji o majowej aktualizacji – czytamy na stronie dewelopera.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.