Battlefield 1 Niespokojne wody za darmo już do pobrania!

Battlefield 1 Niespokojne wody za darmo już do pobrania!
Gry za darmo Newsy PC PS4 XOne

Prezent od EA dla posiadaczy PC, PS4 oraz XOne.

EA w przypadku Battlefield 1 poszło w ślady poprzedniej odsłony, rozdając duże dodatki za darmo. Tym razem padło na DLC o nazwie Niespokojne Wody. Wcześniej dodatek był do pobrania tylko dla tych, którzy zdecydowali się na Przepustkę Sezonową lub samodzielny zakup DLC.

Dodatek jest całkiem świeży, bowiem premierę miał w grudniu 2017 roku i oferuje cztery nowe mapy, 6 nowych broni, elitarną klasę Inflitratora oraz przede wszystkim nową Operację. Jeśli chodzi o ten ostatni element, gracze mogą wziąć udział w desancie morskim na półwyspie Gallipoli w roku 1915.

Co do broni, to do wyboru są: karabinek okopowy M1917, Maschinenpistole M1912/P.16, Farquhar-Hill, KM M1917, karabinek Carcano M91 oraz karabin Arisaka wz. 38, a także szabla marynarska i hak abordażowy.

Gracze dzięki dodatkowi mogą również przywdziać charakterystyczny niebieski mundur elitarnych jednostek Imperium Brytyjskiego i ruszyć do walki w szeregach Royal Marines. Natomiast chętni do opanowania przestworzy lub morza, mają do wyboru niszczyciela typu L oraz nowy sterowiec typu C.

Darmowy dodatek Battlefield 1: W imię cara na PC, PS4 i Xbox One

Wcześniej za darmo do pobrania był również inny dodatek, a mianowicie W imię cara. Co takiego oferuje? Sześć nowych map do rozgrywki sieciowej oraz:

  • Dwie nowe Operacje, w tym „Ofensywa Brusiłowa” – jeden z najkrwawszych epizodów całej wojny.
  • Nowy tryb gry: Zrzut Zaopatrzenia. Dołącz do dynamicznej walki o zaopatrzenie na froncie wschodnim, gdzie samoloty zrzucają wszystko, co potrzebne do pokonania przeciwnika.
  • Rozwinięta rozgrywka kawalerii. Ruszaj do boju z legendarnymi huzarami i wykorzystaj nowe możliwości taktyczne. Opanuj posługiwanie się lancą oraz nowy zakres ruchów koni.
  • Nowa broń na nowy front. 11 nowych typów broni do odblokowania, w tym karabin Mosin M91, nowe narzędzia do walki wręcz oraz nowy rosyjski granat wz. 1912.
  • Nowe, niepowstrzymane maszyny bojowe. Zasiądź za sterami wozu Garford–Putiłow, wszechstronnego rosyjskiego samochodu pancernego, uzbrojonego w działo i ciężkie kaemy. Pilotuj samolot Ilja Muromiec – rosyjski ciężki bombowiec, największą maszynę w swojej kategorii na samym początku wojny. Broń swoich pozycji za pomocą potężnej baterii dział nadbrzeżnych.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie