Battlefield 1 – gameplay z nowej mapy Fort Vaux, którą dostaniemy w DLC “Nie przejdą”

Tak wygląda kolejna lokacja do Battlefield 1.

YouTube’r skrywający się za pseudonimem Westie prezentuje kolejny filmik dotyczący dodatku Nie przejdą do Battlefield 1 (wcześniejsze materiały wrzucamy na końcu wiadomości). DLC wyląduje w marcu na PC, PS4 i Xbox One, choć konkretnej daty jeszcze nie znamy.

Tym razem Westie zabiera nas na mapę Fort Vaux, pozwalając pierwszy raz spojrzeć na rozgrywkę w tej miejscówce.

Pierwsze większe starcie I wojny światowej toczone we wnętrzu fortu rozgrywa się w podziemiach Fortu Vaux. W labiryncie mrocznych tuneli Francuzi i Niemcy walczą ze sobą przy pomocy granatów, karabinów, bagnetów i miotaczy ognia Uwaga na flanki! – czytamy o wspomnianej mapie na oficjalnej stronie Battlefield 1.

Battlefield 1 „Nie przejdą”. Tak wygląda nowa mapa Soissons

YouTuber o pseudonimie Westie przygotował ponad 13-minutowy gameplay z dodatku Nie przejdą do Battlefield 1. Możecie dokładnie zobaczyć, jak wygląda nowa mapa w DLC o nazwie Soissons.

Oprócz tego youtuber pokazuje dwa nowe czołgi, które wprowadzają nieco świeżości do rozgrywki.

Dodatek będzie można pobrać w marcu, ale dokładnej daty debiutu jeszcze nie znamy.

Wszystkie bronie z dodatku „Nie przejdą”

Mieliśmy już opis map, które wprowadzi dodatek, mogliśmy spojrzeć na rozgrywkę z nowego trybu Linia Frontu (przypominamy poniżej), a teraz przyszła pora na kolejną porcję wieści.

Tym razem jest to filmik od YouTube’ra posługującego się pseudonimem Westie, który w swoim materiale przedstawia wszystkie bronie z DLC Nie przejdą. Poznamy statystyki pukawek, zobaczymy je z bliska oraz dowiemy się, jakie warunki trzeba spełnić, by odblokować nowe zabawki.

Zapraszamy do oglądania i komentowania – która nowa broń najbardziej się Wam podoba?

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.