Możliwe, że w Battlefield 2042 skończą się wymówki, że Wasz specjalista miał złą broń

Battlefield 2042 - WEBSTER MACKAY ratuje kobietę przed powodzią - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Odnaleziono w plikach testowej wersji Battlefield 2042 informacje na temat gadżetów możliwych do wyekwipowania przez specjalistów. Okazuje się, że sporo z arsenału będzie wymienne między klasami.

Na to odkrycie natrafił użytkownik temporyal, który już niejednej rzeczy „dokopał się” w plikach omawianej produkcji. O tym mogliście już przeczytać w tym miejscu. Teraz odnalazł przy pomocy data miningu szczegóły dotyczące specjalnego ekwipunku bohaterów nowego BF-a. Poniżej znajdziecie przygotowaną przez niego poglądową grafikę, która przedstawia owoce jego prac. Pamiętajcie, że po premierze gry niekoniecznie sprawa musi wyglądać dokładnie tak samo.

Battlefield 2042 - grafika autorstwa temporyal - możliwe gadżety w grze

Co ważne, najpewniej bronie przeciwko opancerzonym pojazdom będą możliwe do wyekwipowania przez każdego ze specjalistów. W związku z tym nie będzie trzeba się martwić o sytuacje, gdzie dana drużyna będzie z góry skazana na przegraną przez dobór złych klas i gadżetów przez nie dzierżonych. Sądzę jednak, że gra doczeka się kilku zmian, ponieważ w formie przedstawionej powyżej każdy mógłby nosić ze sobą urządzenie naprawcze. Wcześniej inżynier miał zarezerwowany ten przedmiot dla siebie. Może DICE chce jednak trochę zaszaleć z formułą tego, co może nosić ze sobą gracz w Battlefield 2042? Dowiemy się pewnie dopiero przy otwartej becie, o której wciąż nie wiadomo za wiele, a ta miała pojawić się we wrześniu. Co prawda, ten miesiąc jeszcze trwa, więc może jeszcze zagramy w najbliższych dniach.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie