Otwarta beta Battlefield 2042 miała się odbyć we wrześniu i dalej jest na to szansa

Battlefiled 2042 - start rakiety - PG
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Poszukiwań daty rozpoczęcia się open bety Battlefield 2042 ciąg dalszy. Choć ta miała się odbyć według zapewnień wydawcy jeszcze we wrześniu, do końca miesiąca wcale nie pozostało tak wiele. Jest jeszcze jednak na to nadzieja.

Sprawę nagłośnił na swoim Twitterze Tom Henderson, który opublikował dziś pewne odkrycie na amerykańskim Amazonie. Opis produktu z pre-orderem BF2042 został zaktualizowany, aczkolwiek dalej posiada wcześniejszą datę rozpoczęcia testów otwartych dla wszystkich. Jeśli nie jest to niedopatrzenie, gracze mogliby sprawdzić produkcję już za 2 dni, 23 września.

W odpowiedzi na własny wpis Henderson poinformował, że Amazon zaczął wysyłać już kody dla osób, które zdecydowały na zakup w ramach pre-orderu. To tylko potwierdza, że rzeczywiście otwarta beta mogłaby wystartować już niebawem.

Rozśmieszyła mnie końcówka wypowiedzi Toma, który nawiązał do swojego wcześniejszego tweeta. Ogłosił w nim, że jeśli jego wcześniejsze doniesienia na temat omawianych w tekście terminów nie sprawdzą się, zakupi 7 kopii Battlefield 2042 i rozda je w losowaniu. Wygląda na to, że dalej jest szansa, że nie będzie musiał tego robić, ale czy na pewno? Miejmy nadzieję, że już niedługo wszyscy się o tym przekonamy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie