Batman: Caped Crusader anulowany przez HBO. Animacja może jednak znaleźć nowy dom

Batman Caped Crusader - mroczna animacja anulowana przez HBO
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

HBO kontynuuje kasowanie produkcji. Tym razem padło na animowane Batman: Caped Crusader, lecz jest też pewna dobra wiadomość.

Choć serial nie pojawi się już na pewno na antenie HBO ani w ofercie HBO Max, nie oznacza to, że nie obejrzymy go na innej platformie. Pojawiły się pogłoski na temat możliwej sprzedaży produkcji. Jak na razie nie wiadomo jednak, gdzie będzie można zobaczyć produkcję opisywaną dotychczas jako detektywistyczną, mroczną opowieść osadzoną w latach 40. XX wieku.

Serial Batman: Caped Crusader zamówiono w 2021 roku. Współtworzą go Bruce Timm, J.J. Abrams oraz Matt Reeves. Całość uważa się za swoistego spadkobiercę szczególnie popularnej animowanej serii o Batmanie emitowanej w latach 90.; to ze względu na włączenie w prace Bruce’a Timma, czyli współtwórcy dawnej wersji kreskówki.

Wraz z Batmanem-detektywem anulowano na HBO również pięć innych tytułów: Merry Little Batman, The Day the Earth Blew Up: A Looney Tunes Movie, Bye Bye Bunny: A Looney Tunes Musical, Did I Do That to The Holidays: A Steve Urkel Story oraz The Amazing World of Gumball: The Movie. Wszystkie produkcje dla dzieci mają szanse na sprzedaż, a w efekcie wylądowanie w innej stacji lub na innej platformie streamingowej.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie