Wielkie tegoroczne kinowe hity już w polskim streamingu. Gigantyczne premiery

Barbie i Indiana Jones 5 - gdzie oglądać? Jaka platforma? Filmy dostępne
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi

Dwie wielkie kinowe premiery tego roku już dostępne go oglądania w Polsce. Gdzie obejrzycie Barbie? A może szukacie platformy z najnowszym Indianą Jonesem?

15 grudnia, czyli dziś, stała się rzecz wielka dla polskich „domowych kinomanów”. Entuzjaści oglądania filmów w domu, z tanim popcornem, swobodą wyjścia do toalety i doboru lektora/napisów mogą już teraz odpalać dwie platformy SVOD – Disney+ i HBO Max. Znajdziecie na nich bowiem spore tegoroczne premiery.

Trochę trzeba było na nie czekać, ale zgodnie z przypuszczeniami, Barbie w końcu doczekała się premiery w streamingu. Za film odpowiada korporacja Warner Bros. Naturalną więc koleją rzeczy obraz dostępny jest już teraz na HBO Max. Oczywiście dotyczy to globalnej premiery, w tym także i fanów z naszego kraju. Jeśli więc posiadacie subskrypcję, możecie już teraz szykować przekąski. Barbie to w końcu jeden z największych tegorocznych przebojów kinowych. Szkoda więc go pominąć.

Chyba że taka tematyka akurat nie obchodzi Was w ogóle. Nic straconego, bo fani nieco mocniejszych wrażeń (ale bez przesady!) mogą odpalać film Indiana Jones i Artefakt Przeznaczenia. Ten dostępny jest od dzisiaj na Disney+, czyli konkurencyjnej streamingowej platformie. To świetna wiadomość dla wszystkich, którym nie było spieszno w czerwcu do kina, ale na premierę w streamingu nie mogli się doczekać.

Warto przy okazji wspomnieć o tym, że Disney+ od jakiegoś czasu jest w Polsce droższy. Z kolei HBO Max zmienia się w Max. Wedle zapewnień grupy Discovery, oznacza to przede wszystkim więcej dostępnych treści.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie