Avatar: Frontiers of Pandora z nowym zwiastunem. Gra otrzyma dwa dodatki

Avatar: Frontiers of Pandora
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Do premiery gry Avatar: Frontiers of Pandora pozostało już niewiele czasu, a Ubisoft nie zwalnia i zapowiada nowości. W tym wypadku chodzi o zawartość przepustki sezonowej do gry. Jak łatwo się domyślić, gracze otrzymają DLC. Najnowszy trailer dotyczy dwóch rozszerzeń, które będą dostępne.

Avatar: Frontiers of Pandora i DLC

Praktyka zapowiadania dodatków jeszcze przed premierą gry to nic dziwnego, a przynajmniej nie w obecnych czasach. Tak się składa, że ten scenariusz ma właśnie miejsce w przypadku nadchodzącej gry Avatar: Frontiers of Pandora. Ubisoft opublikował w sieci zwiastun zapowiadający zawartość przepustki sezonowej. W jej ramach gracze otrzymają dwa rozszerzenia do gry.

Co wejdzie w skład przepustki sezonowej? Będą to trzy główne elementy:

  • Łamacze niebios — pakiet fabularny dostępny od okolic połowy 2024 roku. Nowe zadania będą miały miejsce w nieznanych wcześniej miejscach regionu Wyżyna;
  • Tajemnice Gór Iglicowych — nowy region w Zachodnich Rubieżach i misje, w których rozgrywka będzie toczyła się głównie w powietrzu. W grze od jesieni 2024 roku;
  • Znajome echa — pojedyncze nowe zadanie dostępne już na starcie;

Poza tym otrzymamy w ramach przepustki sezonowej kosmetyczny pakiet o nazwie “pakiet Ruchu oporu”.

Premiera gry będzie mieć miejsce już niedługo, bo 7 grudnia. Najnowsza produkcja w popularnym uniwersum ukaże się na komputerach osobistych, ale też na konsolach nowej generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie