Data premiery Avatar: Frontiers of Pandora ujawniona w przecieku

Avatar: Frontiers of Pandora - grsfika
Newsy PC PS5 Xbox Series XOne

Avatar: Frontiers of Pandora może ukazać się stosunkowo niedługo. Wygląda na to, że gra trafi na rynek jeszcze w tym roku, a konkretnie w listopadzie.

Informator Tom Henderson zdradził, że według jego źródeł gra ma ukazać się już 18 listopada bieżącego roku. Wieść ta pokrywa się z przewidywanym okresem premiery, który oficjalnie ujawniło Ubisoft. Oczywiście premiera gry może zostać jeszcze wewnętrznie opóźniona zanim Ubi oficjalnie ogłosi termin debiutu gry.

Doniesienia na temat tegorocznej premiery są dość zaskakujące. Przypominam, że Ubisoft do teraz nie zaprezentowało ani jednego większego materiału z rozgrywki. Deweloperzy pokazali tylko zwiastun, a poza nim nie ujrzeliśmy ani minuty „czystego” gameplay’u. Bardzo możliwe, że prezentacja tytułu jest już blisko i wkrótce zobaczymy więcej konkretów.

Avatar: Frontiers of Pandora skupi się na nowej historii i nieznanych wcześniej postaciach z uniwersum. Produkcja ma wyróżniać się przepiękną oprawą i z tego powodu nie trafi na konsole poprzedniej generacji. Co więcej, tytuł będzie działał z ray tracingiem nawet wtedy, kiedy nie będziemy chcieli go włączać. Gracze zainteresowani technologiczną stroną tej gry mogą zapoznać się z jej silnikiem w tym miejscu.

Avatar: Frontiers of Pandora to tytuł zmierzający tylko i wyłącznie na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz S, Google Stadia i Amazon Luna.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie