Avatar: Frontiers of Pandora i Skull & Bones tuż za rogiem. Ubisoft przypomina o premierach

Skull & Bones - zrzut ekranu
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Ubisoft przypomniało, że Skull & Bones, Mario + Rabbids Sparks of Hope i Avatar: Frontiers of Pandora są już dość blisko swoich premier. Wiemy, kiedy należy się ich spodziewać.

O wszystkich wymienionych grach wiemy od dłuższego czasu i Ubi ponownie zaznaczyło, że wszystkie trzy produkcje ukażą się w bieżącym roku fiskalnym. Oznacza to, że ich premiery będą miały miejsce maksymalnie do 31 marca 2023 roku – zauważa VGC. Warto jednak zaznaczyć, że Mario + Rabbids Sparks of Hope i Avatar: Frontiers of Pandora mają ukazać się jeszcze w tym roku.

Brak nowych konkretnych wieści na temat Skull & Bones i gry w świecie Avatara może nieco niepokoić biorąc pod uwagę nieodległe premiery. Jeśli chodzi o pierwszy tytuł, niedawno opublikowano kolejny teaser i wiele wskazuje na to, że już niedługo ujrzymy nowe materiały z rozgrywki. Avatar: Frontiers of Pandora również powinno zostać zaprezentowane w ciągu najbliższych paru miesięcy.

Na dobrą sprawę najwięcej wiemy o Mario + Rabbids Sparks of Hope. Kontynuacja udanej gry taktycznej ze Switcha zaprezentuje podobny model rozgrywki z paroma nowościami. Wciąż nie znamy konkretnego terminu premiery, ale już niedługo powinno się to zmienić.

Ubisoft z całą pewnością szykuje kolejne niespodzianki na najbliższe miesiące. Firma pracuje nad wieloma projektami, w tym paroma grami-usługami, odświeżeniem Piasków Czasu, nowym Assassin’s Creed i The Settlers.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie