Atomic Heart znalazło wydawcę. Znamy też orientacyjną datę premiery

Atomic Heart ma orientacyjną datę premiery i nowego wydawcę
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Atomic Heart znów zaliczyło obsuwę, ale być może ostateczną. Studio w końcu znalazło wydawcę, czyli Focus Entertainment. No to czekamy!

Atomic Heart powstaje już naprawdę długo i ten „radziecki BioShock” i tak zapowiada się wyjątkowo. Osobiście uwielbiam wyjątkowe pomysły, a debiutanckie dzieło Mundfish ma ich naprawdę sporo. Zresztą, zobaczcie niedawno opublikowany zwiastun z elementami rozgrywki. Któż nie chciałby trafić do radzieckiego kompleksu naukowego pełnego zmutowanych stworzeń, pokracznych robotów i dziwnych substancji?

Szkoda tylko, że ostatni materiał nie zawierał docelowej daty premiery. Wcześniej deweloperzy informowali, że ich gry należy wyczekiwać mniej więcej we wrześniu. Tak się z pewnością nie stanie, bo podzielono się nową datą premiery. Wielokrotnie przesuwana pozycja zadebiutować ma w sezonie zimowym, co najpewniej oznacza początek 2023 roku. Wątpię, aby twórcy zdążyli ukończyć grę do rozpoczęcia najgorętszego, świątecznego okresu.

Teraz jednak istnieje spora szansa na to, że w końcu doczekamy się premiery. Być może pewnego rodzaju gwarantem jest Focus Entertainment, czyli nowy wydawca gry. Julien Ramette, Dyrektor Ds. Rozwoju Biznesu z Focus wyjaśnił, czemu cieszy się nową współpracą.

To zaszczyt współpracować z tak utalentowanym studiem jak Mundfish. Byliśmy zdumieni kreatywnymi umysłami Roberta i jego zespołu, gdy tylko zaczęliśmy wymieniać się informacjami. Standardy AAA, które zapewnili w swojej pierwszej grze, to naprawdę wielkie osiągnięcie. Atomic Heart z pewnością uhonoruje wszystkich graczy poszukujących oryginalnego doświadczenia nowej generacji.

– wyjaśnia Julien Ramette z Focus Entertainment (za Wccftech)

Brzmi to nieźle, a wszystkie dotychczasowe materiały zwiastują nam naprawdę immersyjną i pełną szalonych pomysłów rozgrywkę. Czy tak samo będzie wyglądać ostateczny produkt? O tym przekonamy się (oby) niedługo.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie