Assassin's Creed Valhalla - Eivor przeprowadza szturm

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Valhalla rzekomo otrzyma więcej niż trzy dodatki. Co powiecie na podróż do krainy elfów?

Wygląda na to, że Assassin’s Creed Valhalla zaoferuje jeszcze więcej zawartości, niż przypuszczano. Informator mówi nie o trzech, a czterech dodatkach.

Ubisoft niedawno niejako potwierdziło plotki o trzecim rozszerzeniu zmierzającym do Valhalli. Niezaprezentowany dodatek najpewniej zadebiutuje w przyszłym roku i będzie zawierał nadnaturalne wątki.

Jeśli nie możecie doczekać się kolejnego zrzutu nowej zawartości, mamy dla Was wyjątkowo ciekawe doniesienia. Znany informator regularnie publikujący nowinki ze świata Assassin’s Creed, J0nathan, opublikował nowy film, w którym opowiada o planach Ubi.

J0nathan potwierdził, że tajemniczy dodatek nie będzie ostatnim. Jego zdaniem, do gry trafi jeszcze przynajmniej jedno rozszerzenie. Co więcej, Assassin’s Creed Valhalla ma otrzymać drugą przepustkę sezonową. Pozwoli ona na ogranie dodatków skupiających się na mitologii nordyckiej. W trzecim dodatku mamy zwiedzić Svartalfheim, czyli część krainy elfów i krasnoludów. Czwarty dodatek rzekomo zabierze nas do ognistego Muspellheim.

Informacje J0nathana to nie domysły czy wyssane z palca teorie. Informator bazuje na danych odkrytych w plikach gry i informacjach od swoich źródeł z Ubisoft. Jest więc wiarygodnym źródłem wieści o Valhalli.

Dodatkowo sam fakt stworzenia osobnej serii dodatków skupiających się na mitologii nordyckiej jest jak najbardziej sensowny. Ubi otworzyło sobie do tego furtkę już w podstawowej grze. Teraz musimy tylko poczekać na zapowiedzi. Niemniej nadal nie obierajmy tych doniesień za pewniki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się