Assassin’s Creed Valhalla dostanie dziś aktualizację z… Kassandrą. Kilkadziesiąt gigabajtów do pobrania

Assassin's Creed Valhalla - DLC Kassandra
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Przecieki się potwierdziły. Do Assassin’s Creed Valhalla zawita dziś (14 grudnia) aktualizacja 1.4.1, w której spotkamy Kassandrę.

Gracze trafią na nową wyspę, Skye, gdzie będą musieli rozwiązać pewną tajemnicę. To właśnie przy okazji tego zadania Eivor spotka bohaterkę Assassin’s Creed Odyssey. Po wykonaniu zadania odblokujemy specjalne przedmioty inspirowane Odyssey. Dodatkowo specjalne zadania nawiązujące do Valhalli zostało też udostępnione w greckiej odsłonie serii.

Ubisoft wprowadza także wsparcie dla festiwalu Yule, który rozpocznie się 16 grudnia i potrwa do 6 stycznia. Wzięcie udziału w wydarzeniu zagwarantuje nam nowe przedmioty, w tym ośnieżoną brodę dla Eivora i dekoracje Ravensthorpe.

Poprawiono i rozbudowano również opcje poziomu trudności. Na szczególną uwagę zasługuje wprowadzenie wielu ustawień związanych ze skradaniem.

Zmian jest znacznie więcej. Ich pełną listę znajdziecie w opisie aktualizacji.

Przez restrukturyzację plików (o której przeczytacie tutaj) grę trzeba pobrać od nowa, aby cieszyć się aktualizacją. Rozmiar gry po patchu 1.4.1 na każdej z platform prezentuje się następująco:

  • PC: 77 GB
  • Xbox Series X i S: 69 GB
  • Xbox One: 60 GB
  • PlayStation 5: 39 GB
  • PlayStation 4: 65 GB

Aktualizacja 1.4.1 będzie dostępna do pobrania dziś od godziny 13:00 czasu polskiego.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie