Assassin's Creed Valhalla - Eivor

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla zmusi Was do pobrania gry od nowa. Są dobre powody

Assassin’s Creed Valhalla nadal się rozwija i wkrótce dostanie nową aktualizację 1.4.1. Niestety, jeśli macie problemy z prędkością pobierania, będziecie bardzo niepocieszeni.

Aktualizacja zmusi nas do pobrania całej gry od nowa. Powodem takiego stanu rzeczy jest to, że Ubisoft chce przeprowadzić restrukturyzację danych. Jest jednak dobra wiadomość. Dzięki temu, gra zajmie mniej miejsca na dysku. Mamy „oszczędzić” nawet kilkadziesiąt gigabajtów.

Aby kontynuować wspieranie Assassin’s Creed Valhalla przyszłymi treściami i aktualizacjami gry, aktualizacja 1.4.1 będzie wymagała od graczy ponownego pobrania całej gry w ramach restrukturyzacji danych.
Nadchodząca aktualizacja konsoliduje pliki gry, co skutkuje mniejszym rozmiarem gry na wszystkich platformach.

– informuje Ubisoft

Dodatkowo poprawie ma ulec płynność działania gry oraz prędkość wczytywania. Jeśli nie przekonuje Was zmniejszony rozmiar, może wspomniane usprawnienia okażą się bardziej zachęcające.

Aktualizacja 1.4.1 ma zostać udostępniona w przyszłym tygodniu. Na ujawnienie jej szczegółów musimy trochę poczekać.

Nic dziwnego, że Ubisoft zdecydowało się na taki krok. Assassin’s Creed Valhalla ma wkrótce podobno otrzymać ogromne aktualizacje, które mogłyby sporo namieszać. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%