Aktualizacja Assassin’s Creed Valhalla zmusi Was do pobrania gry od nowa. Są dobre powody

Assassin's Creed Valhalla - Eivor
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Assassin’s Creed Valhalla nadal się rozwija i wkrótce dostanie nową aktualizację 1.4.1. Niestety, jeśli macie problemy z prędkością pobierania, będziecie bardzo niepocieszeni.

Aktualizacja zmusi nas do pobrania całej gry od nowa. Powodem takiego stanu rzeczy jest to, że Ubisoft chce przeprowadzić restrukturyzację danych. Jest jednak dobra wiadomość. Dzięki temu, gra zajmie mniej miejsca na dysku. Mamy “oszczędzić” nawet kilkadziesiąt gigabajtów.

Aby kontynuować wspieranie Assassin’s Creed Valhalla przyszłymi treściami i aktualizacjami gry, aktualizacja 1.4.1 będzie wymagała od graczy ponownego pobrania całej gry w ramach restrukturyzacji danych.
Nadchodząca aktualizacja konsoliduje pliki gry, co skutkuje mniejszym rozmiarem gry na wszystkich platformach.

– informuje Ubisoft

Dodatkowo poprawie ma ulec płynność działania gry oraz prędkość wczytywania. Jeśli nie przekonuje Was zmniejszony rozmiar, może wspomniane usprawnienia okażą się bardziej zachęcające.

Aktualizacja 1.4.1 ma zostać udostępniona w przyszłym tygodniu. Na ujawnienie jej szczegółów musimy trochę poczekać.

Nic dziwnego, że Ubisoft zdecydowało się na taki krok. Assassin’s Creed Valhalla ma wkrótce podobno otrzymać ogromne aktualizacje, które mogłyby sporo namieszać. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie