Assassin's Creed Valhalla - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Do AC Valhalla może zawitać znana i lubiana postać z jednej z odsłon serii

Nowy przeciek wskazuje, że w Assassin’s Creed Valhalla pojawi się lubiana przez graczy postać. Ubisoft rzekomo szykuje świetną ciekawostkę.

Fani Valhalli nadal czekają na premierę nowego dodatku. Od Oblężenia Paryża dzieli nas już lekko ponad tydzień. Jeśli pierwszy dodatek macie już za sobą, wkrótce zyskacie dobry powód do powrotu do gry.

Dodatek to jednak nie koniec miłych niespodzianek dla fanów gry. Znany i do tej pory zawsze wiarygodny insider, J0nathan, ujawnił bardzo ciekawe zadanie, które ma pojawić się w grze. Jeśli boicie się spoilerów, uważajcie na nie w dalszej części artykułu.

Zgodnie z informacjami informatora, w grze pojawi się Kassandra z Odyssey. Bohaterka zawita do Assassin’s Creed Valhalla jako poboczna postać, którą Eivor spotka w trakcie jednego z questów na szkockiej wyspie Skye. Niestety, nie wiemy, czy pojawi się ona tylko na chwilę, czy będzie częścią większej serii zadań.

J0nathan znalazł informacje o obecności Kassandry w plikach gry. Rzekomo nie wszystkie dane trafiły jeszcze do produkcji, więc póki co tyle konkretów musi nam wystarczyć.

Obecność Kassandry w grze to miła niespodzianka, która ucieszy fanów Odyssey. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w serii i miejmy nadzieję, że poświęcone jej zadanie nie będzie wrzuconą na siłę i pozbawioną głębi ciekawostką.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się