Nie tylko Assassin’s Creed. Na nowym pokazie Ubisoftu pojawi się więcej zapowiedzi i gier

Assassin's Creed to nie wszystko. Ubisoft informuje o pokazie gier
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ubisoft wyjaśnił, że na nowym wydarzeniu Forward należy spodziewać się czegoś więcej niż samego tylko Assassin’s Creed. Wiemy, o co dokładnie chodzi.

Zapowiadana już od dawna wielka konferencja Assassin’s Creed zdradzi nam ciekawe szczegóły na temat przyszłości nie tylko tej serii. Ubisoft we wpisie na blogu wyjaśnia, czego należy spodziewać się po sobotnim Ubisoft Forward. Wydarzenie odbędzie się 10 września o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Ubisoft Forward przedstawi najnowsze informacje na temat nadchodzących gier, takich jak Mario + Rabbids Sparks of Hope oraz Skull and Bones, a także specjalną prezentację Assassin’s Creed, która pozwoli spojrzeć na przyszłość tej serii.

– zdradza Ubisoft

Brzmi to co najmniej intrygująco. Nie mogę ukrywać, że jestem wielkim fanem pierwszej części Mario + Rabbids, więc na kontynuację z oczywistych względów nie mogę się doczekać. Stawiam na nowy gameplay albo zwiastun fabularny. Do tego wydarzenie pokryje Skull & Bones, co raczej nie jest niczym dziwnym. Tytuł ma w końcu niebawem zadebiutować. Fani powinni zaczekać na sekcję poświęconą Assassin’s Creed.

Z całą pewnością na wydarzeniu zostanie pokazana kolejna gra z serii, która wraca pod względem gameplayu do korzeni. AC Mirage ma wrzucić nas do Bagdadu, gdzie będziemy sztyletować, biegać po dachach i przeciskać się przez gęsty tłum. Podobno możemy również liczyć na pierwsze konkrety na temat AC Infinity. Jest to ponoć bardzo ambitna gra-usługa rozpisana na wiele różnych DLC dorzucających nam zestawy misji pokroju Hitmana.

Wydarzenie najpewniej potrwa około godziny. Firma zapowiada również show przed startem Forward, które skupi się na nowościach do wydanych już gier producenta. Mowa m.in. o Brawlhalla czy For Honor.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie