Wkrótce mamy poznać „bardzo fajne” miejsce akcji Assassin’s Creed Infinity. Nie chodzi o Japonię

Ubisoft pracuje nad jeszcze jedną grą z cyklu Assassin's Creed
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Prawdopodobnie zbliżamy się do prezentacji Assassin’s Creed Infinity. Ubisoft podobno wkrótce ujawni, jakie miejsce i w jakim czasie zwiedzimy w jednym z „rozdziałów” gry.

Dziennikarz Jeff Grubb ponownie wypowiedział się na temat kolejnej produkcji Ubisoftu i stwierdził, że Ubi już niedługo ujawni jeden z settingów, które pojawią się w grze. Choć znany informator nie ujawnił konkretu, twierdzi, że szykowane przez Ubisoft miejsce akcji jest „bardzo fajne”, choć nie tak pożądane przez fanów jak Japonia.

A skoro już jesteśmy przy Japonii, Grubb rozwinął też swoje ostatnie doniesienia na temat przygód asasynów w kraju kwitnącej wiśni. Dziennikarz słyszał, że w grze wcielimy się – któż by się spodziewał – w ninję. Dlaczego nie samuraja? Ano po części dlatego, że Ubi chce, aby japoński epizod Assassin’s Creed różnił się od Ghost of Tsushima. Cóż, porównań zapewne i tak nie unikniemy.

O Assassin’s Creed Infinity na ten moment wiemy dość niewiele. Wygląda na to, że będzie to gra-usługa, do której cyklicznie będą trafiać kolejne „części” osadzone w różnych miejscach i czasie. Na ujawnienie szczegółów przez Ubisoft trzeba jednak jeszcze trochę poczekać. Miejmy nadzieję, że nadchodzący pokaz dotyczący przyszłości serii rozwieje mgłę tajemnicy.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie