Arma 3: darmowy dodatek Zeus zapewnia ogromne możliwości

Umożliwia on opcję wejścia w rolę Mistrza Gry.

MG to termin znany wszystkim miłośnikom pozycji RPG, które związany jest z pełnieniem funkcji narratora, organizatora i sędziego w grach fabularnych. Gra od Bohemia Interactive Studio również pozwala nam przekonać się jak to jest być wszechwładną osobą mającą wpływ na szereg aspektów rozgrywki.


Mistrz gry może realizować scenariusze misji i ingerować w siły natury (w tym ciskać piorunami). Będziemy mieć także wpływ na tworzenie baz wojskowych, kształtowanie cech członków oddziału oraz umieszczanie nowych jednostek i określanie tras do patrolowania przez żołnierzy. Poniższy film stanowi swego rodzaju wprowadzenie, które okaże się być pomocne dla wszystkich chcących zapoznać się z podstawami dodatku.

Arma 3 shooter FPP pozwalający nam wcielić się w członka sił NATO i wziąć udział we współcześnie tocznych konfliktach. Produkcję cechuje bardzo swoboda pozostawiająca graczom duże możliwości w zakresie realizacji celów misji. Wrażenie robi także świetna oprawa wizualna, potęgująca wrażenie realizmu. Gra ukazała się jedynie na komputerach PC.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

3 Shares
Share3
+1
Tweet