Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

ARK: Survival Evolved za darmo przez nadchodzące dni

Tajemnicza wyspa, dinozaury i przetrwanie. W ARK: Survival Evolved możemy pograć za darmo przez kilka najbliższych dni.

Kto nie miał jeszcze okazji postawić nogi na brzegach tajemniczej wyspy ARK, może teraz nadrobić zaległości. Na Steam trwa właśnie darmowy weekend z tytułem ARK: Survival Evolved. Chętni mogą bawić się za free do 21:00 w niedzielę czasu polskiego (11 listopada).

Jeśli po darmowym okresie przyjdzie Wam ochota na kupno gry, do 13 listopada jest ona przeceniona na Steam o 60 proc. W promocji płacimy 72 zł.

Oto opis tytułu ze Steam: Jako mężczyzna lub kobieta pozostawiony nagi, wychłodzony i umierający z głodu na brzegach tajemniczej wyspy ARK, musisz polować, zbierać surowce, wykonywać przedmioty, uprawiać ziemię, odkrywać technologie i budować schronienia do przetrwania. Używaj swojego sprytu i surowców aby zabić, oswoić, hodować i podróżować na pradawnych istotach przemieżających tereny. Współpracuj z setkami graczy lub walcz, aby przetrwać, zdominować… i uciec! 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%