Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Anthem – pełny gameplay z targów E3 2018

Electronic Arts oraz BioWare prezentują 20 minut rozgrywki z Anthem, które w przyszłym roku zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Aby uczcić zdobycie nagród dla Najlepszej gry akcji oraz Najlepszej gry na komputery PC podczas targów E3 Elektronicy prezentują prawie 20-minutowe wideo z rozgrywki nowej gry BioWare – Anthem.

Film pokazuje misję rozgrywaną w kooperacji przez czterech graczy, pozwala zobaczyć ogrom dostępnego świata w grze, podstawowe mechaniki walki oraz przybliża system umiejętności i wyposażenia.

E3 2018 – najlepsze gry targów. Zgadzacie się z takim wyborem?

Premiera Anthem odbędzie się 22 lutego 2019 roku na trzech platformach: PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Anthem – gameplay

Gra jest wielką nadzieją nie tylko producenta i wydawcy, ale i sporego grona fanów BioWare, które odpowiada za znakomite serie gier jak Mass Effect oraz Dragon Age.

Anthem będzie jednak całkiem inne jeśli chodzi o klimat rozgrywki. Twórcy stawiają na walkę z wielkimi stworami, ale w futurystycznym świecie. Do tego gracze mają używać specjalnych Javelinów, czyli czegoś na wzór strojów będących klasami. Ujawnione zostały cztery klasy: Ranger, Colossus, Interceptor oraz Storm. Każda z klas będzie miała różną charakterystykę walki.

W grze nie będzie lootboxów, ale za prawdziwe pieniądze będzie można kupić elementy, które tylko kosmetycznie zmienią postać. Gracze mają też otrzymać pełną możliwość personalizacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%