Anthem – pełny gameplay z targów E3 2018

0 komentarzy

Electronic Arts oraz BioWare prezentują 20 minut rozgrywki z Anthem, które w przyszłym roku zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Aby uczcić zdobycie nagród dla Najlepszej gry akcji oraz Najlepszej gry na komputery PC podczas targów E3 Elektronicy prezentują prawie 20-minutowe wideo z rozgrywki nowej gry BioWare – Anthem.

Film pokazuje misję rozgrywaną w kooperacji przez czterech graczy, pozwala zobaczyć ogrom dostępnego świata w grze, podstawowe mechaniki walki oraz przybliża system umiejętności i wyposażenia.

E3 2018 – najlepsze gry targów. Zgadzacie się z takim wyborem?

Premiera Anthem odbędzie się 22 lutego 2019 roku na trzech platformach: PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Anthem – gameplay

Gra jest wielką nadzieją nie tylko producenta i wydawcy, ale i sporego grona fanów BioWare, które odpowiada za znakomite serie gier jak Mass Effect oraz Dragon Age.

Anthem będzie jednak całkiem inne jeśli chodzi o klimat rozgrywki. Twórcy stawiają na walkę z wielkimi stworami, ale w futurystycznym świecie. Do tego gracze mają używać specjalnych Javelinów, czyli czegoś na wzór strojów będących klasami. Ujawnione zostały cztery klasy: Ranger, Colossus, Interceptor oraz Storm. Każda z klas będzie miała różną charakterystykę walki.

W grze nie będzie lootboxów, ale za prawdziwe pieniądze będzie można kupić elementy, które tylko kosmetycznie zmienią postać. Gracze mają też otrzymać pełną możliwość personalizacji.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się