Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Anthem – kostiumy bojowe w pełnej krasie

Jeveliny w akcji.

Dziennikarze serwisu IGN przedstawili gameplay z gry Anthem, na którym możemy zobaczyć różne umiejętności Jevelinów. Są to kostiumy bojowe, które nadają postaci różne cechy i umiejętności.

Dany Jevelin może być mocny w walce na krótkim dystansie, albo wręcz przeciwnie. To od gracza ma zależeć, która charakterystyka bardziej będzie mu odpowiadać.

Warto wspomnieć, że w Anthem dostępnych na początku będzie czterech różnych Jevelinów. Każdy z nich ma mieć indywidualny pakiet umiejętności.

Anthem będzie dostępne na PC, PS4 oraz XOne w sprzedaży od 22 lutego przyszłego roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%