Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

2 komentarze

Anthem – czym zaskoczy nowa marka od BioWare?

Nadciąga gra, która może sporo namieszać.

W trakcie konrefencji EA, BioWare pokazało nowy materiał z zapowiedzianej z wielkim rozmachem rok temu Anthem. Gra jest wielką nadzieją nie tylko producenta i wydawcy, ale i sporego grona fanów BioWare, które odpowiada za znakomite serie gier jak Mass Effect oraz Dragon Age.

Anthem będzie jednak całkiem inne jeśli chodzi o klimat rozgrywki. Twórcy stawiają na walkę z wielkimi stworami, ale w futurystycznym świecie. Do tego gracze mają używać specjalnych Javelinów, czyli czegoś na wzór strojów będących klasami. Ujawnione zostały cztery klasy: Ranger, Colossus, Interceptor oraz Storm. Każda z klas będzie miała różną charakterystykę walki.

W grze nie będzie lootboxów, ale za prawdziwe pieniądze będzie można kupić elementy, które tylko kosmetycznie zmienią postać. Gracze mają też otrzymać pełną możliwość personalizacji.

Produkcja będzie dostępna od 22 lutego na PC, PS4 oraz XOne.

Zerknijcie koniecznie na zwiastun poniżej. Widać na nim, że świat gry jest naprawdę bogaty. Gracze będą mogli nie tylko poruszać się po ziemi, ale też wzbić się wysoko w niebo oraz nurkować w głębinach. Całość prezentuje się bardzo dynamicznie i widowiskowo, zwłaszcza jeśli popatrzymy na walki z wielkimi stworami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%