Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Anno 1800 za darmo do testowania przez cały tydzień

Przeżyj rewolucję przemysłową i dołącz do grona graczy, którzy jako pierwsi przetestują nowy cykl dnia i nocy podczas bezpłatnego tygodnia z Anno 1800.

Firma Ubisoft ogłosiła, że Anno 1800, najnowsza odsłona uznanej serii strategicznych symulatorów budowy miasta, zostanie udostępnione bezpłatnie na komputery z systemem Windows z okazji targów Gamescom 2019. Do 26 sierpnia użytkownicy będą mogli odkryć wielokrotnie nagradzaną grę i wypróbować nowy cykl dnia i nocy, który zostanie wprowadzony na stałe przez darmową aktualizację zaplanowaną na 10 września. Firma Ubisoft ogłosiła również, że tego samego dnia opublikowany zostanie też drugi dodatek do gry Anno 1800 zatytułowany „Botanica”.

Do 26 sierpnia gra w Anno 1800 możliwa jest za darmo za pośrednictwem Uplay. Bezpłatny dostęp obejmuje trzy pierwsze poziomy trybu dowolnego oraz tryb gry wieloosobowej. Gracze będą też mogli po raz pierwszy podziwiać piękno swoich miast nocą, testując nowy cykl dobowy, który trafi do Anno 1800 na stałe w bezpłatnej aktualizacji zaplanowanej na 10 września.

Tego samego dnia odbędzie się też premiera drugiego DLC do Anno 1800 o nazwie „Botanica”. Dodatek ten umożliwi osiągnięcie nowych wyżyn atrakcyjności miast dzięki możliwości wybudowania ogrodu botanicznego, co zapewni również nowe przedmioty oraz nagrody za ściągające do nich grupy turystów zwabione kwietnymi arcydziełami. Gracze będą także mogli wznieść nowy muzyczny pawilon i cieszyć się w swoich miejscowościach ulubionymi utworami z poprzednich odsłon serii Anno.  Gra

Anno 1800 zapewnia graczom niezliczone możliwości sprawdzenia się w roli władcy, pozwalając wznosić ogromne metropolie, planować efektywne sieci logistyczne, zasiedlić nowy egzotyczny kontynent, organizować globalne ekspedycje oraz zdominować przeciwników na polu dyplomacji, wymiany handlowej i walki. Popremierowe plany związane z Anno 1800 obejmują nowe przygody, wyzwania, a także narzędzia. Karnet na dodatki zawierać będzie trzy pakiety DLC: „Zatopione skarby”, „Botanicę” i „Przeprawę”, które zostaną udostępnione na przestrzeni najbliższego roku. Dodatkowo gra jest wzbogacana o nową bezpłatną zawartość dostępną dla wszystkich użytkowników dzięki regularnym aktualizacjom.

Od ponad dwóch lat producenci Anno 1800 zapraszają graczy do udziału w tworzeniu i rozwoju gry poprzez dzielenie się uwagami na platformie Anno Union. Do tej pory opublikowano na niej ponad 180 blogów i 17 tysięcy komentarzy oraz zorganizowano 5 konkursów dla społeczności. Współpraca pomiędzy graczami a studiem umożliwia zespołowi odpowiednie kształtowanie gry i dodawanie funkcji, o które prosi społeczność.

Gra Anno 1800 jest dostępna w edycji cyfrowej w Ubisoft Store oraz w sklepie Epic Games w wersji na komputery PC. Rozszerzenie „Zatopione skarby” można kupić dzięki karnetowi na dodatki w cenie 99,90 zł lub osobno za 49,90 zł. Anno 1800 oferowana jest także w wersji Gold, zawierającą grę oraz wszystkie 3 planowane dodatki w cenie 379,90 zł.

Źródło: Ubisoft

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%