Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Anno 1800 – darmowy tydzień z grą zapowiedziany

Chcecie sprawdzić Anno 1800 za darmo? Ubisoft ujawnia, że już jutro startuje darmowy tydzień z tą produkcją.

Kto jest chętny na darmowe ogrywanie Anno 1800, będzie miał taką okazję w terminie od środy 11 grudnia (14:00) do środy 18 grudnia (18:00). Już teraz możemy wstępnie pobrać plik na dysk twardy komputera – pre-load został uruchomiony poprzez Uplay oraz Epic Games Launcher.

Ubisoft tłumaczy, że w ramach darmowej zabawy otrzymamy dostęp do pierwszych trzech poziomów obywateli w trybie sandbox, a także sesji wieloosobowych. Darmowy tydzień nie udostępni niestety zawartości kampanii oraz dodatków Zatopione Skarby, Botanika i Pasaż.

Warto również zaznaczyć, że gra wieloosobowa będzie możliwa jedynie z innymi graczami darmowego tygodnia. I niestety – jeśli zdecydujemy się na zakup gry, nasze postępy nie zostaną do niej przeniesione.

Anno 1800 zapewnia graczom niezliczone możliwości sprawdzenia się w roli władcy, pozwalając wznosić ogromne metropolie, planować efektywne sieci logistyczne, zasiedlić nowy egzotyczny kontynent, organizować globalne ekspedycje oraz zdominować przeciwników na polu dyplomacji, wymiany handlowej i walki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się