Darmowy tydzień z grą Ubisoftu. W końcu premiera wersji na PS5 i Xbox Series

Gra za darmo od Ubisoftu przez tydzień. Korzystajcie z wersji PS5 i XSX
Newsy PC PS5 Xbox Series

Anno 1800 okazało się naprawdę dobrą grą strategiczną z rozbudową miast. Teraz tytuł ten wychodzi także na PS5 i Xbox Series X i S, czemu towarzyszy darmowy tydzień. Gra za darmo dostępna jest od 16 marca.

Seria Anno znana jest zapewne każdemu fanowi symulatorów rozbudowy miast lub też strategii ekonomicznych. Odsłona osadzona w 1800 roku ukazała się już cztery lata temu, ale wciąż przykuwa przed ekrany sporą liczbę graczy. Liczba ta, co ciekawe, może jedynie się zwiększyć, gdyż jesteśmy coraz bliżej premiery wersji na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Gra za darmo w Anno 1800 przez tydzień

Już 16 marca 2023 roku możemy rozpocząć swoją przygodę z nową-starą wersją gry od Ubisoftu, ale nie tylko. Każdy chętny będzie mógł przez aż tydzień wypróbować tytuł za darmo, bez dodatkowych opłat. Co ciekawe, nie chodzi tu jedynie o edycje konsolowe, ale także i na PC.

Możliwość darmowego grania rozpocznie się 16 marca 2023 roku, czyli w dniu debiutu pozycji. Wydarzenie trwać ma do 23 marca, więc mamy sporo czasu, aby zagłębić się w mechaniki gry i zdecydować, czy pozostaniemy z nią na dłużej.

Przeprowadź rewolucję przemysłową w Anno 1800! Poznaj jedną z najbardziej ekscytujących i dynamicznych epok w historii. Odkrywaj nowe technologie, kontynenty i społeczeństwa. Ukształtuj nowy świat wedle własnego uznania!

– czytamy na karcie Steam gry

Zagramy nie tylko na Steam, ale również na Epic Games Store, a także na Xbox Series X i S oraz PS5.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie