Gry za darmo. Genialny horror i symulator randkowania od Amazon Prime Gaming

Amazon-Prime-Gaming-gry-za-darmo
Newsy PC

Pora odebrać kolejne gry za darmo w ramach abonamentu Amazon Prime Gaming. Tym razem możemy zgarnąć dwa tytuły, w tym doskonałe The Coma 2: Vicious Sisters w edycji Deluxe.

Amazon Prime Gaming udostępnił już kolejne gry z oferty na październik. Jeśli nie masz tego abonamentu, możesz skorzystać z darmowej wersji próbnej subskrypcji pod tym adresem. Wówczas odbierzesz gry nie wydając ani grosza. A warto, zwłaszcza jeśli jesteś fanem survival horrorów w stylu retro. The Coma 2: Vicious Sisters – Deluxe Edition to niesamowicie wysoko oceniana dawka strachu. Amazon rozdaje klucze GOG na ten oraz jeszcze jeden tytuł (linki poniżej). Na Steam The Coma 2 posiada blisko dwa tysiące recenzji od użytkowników platformy. Oceny są przytłaczająco pozytywne.

Amazon Prime Gaming październik 2023 – nowe gry za darmo do pobrania

Oprócz wspomnianego survival horroru, możemy dzisiaj pobrać równie wysoko, jak nie wyżej, oceniany zwariowany symulator randkowania. Mowa o Monster Prom 2: Monster Camp, grze od studia Beautiful Glitch, która na Steam również posiada przytłaczająco pozytywne opinie od graczy. Amazon rozdaje klucze GOG na ten tytuł.

Przypominam, że to nie jedyne gry do odebrania w październiku. Pierwszy zrzut mieliśmy kilka dni temu, a przed nami kolejne, które zawierają jeszcze trzy gry. Oto pełna rozpiska:

Zerknijcie jeszcze na zwiastuny z udostępnionych dzisiaj gier:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie