Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 oficjalnie. Na liście jeden z moich ulubionych horrorów

Amazon Prime Gaming na styczeń 2022. Genialny horror i nie tylko
Newsy PC

Poznaliśmy oficjalną i pełną listę gier dostępnych w ramach abonamentu Amazon Prime Gaming na styczeń 2022. Nie zabrakło gry, którą szczerze uwielbiam.

To dobra informacja dla Was, bo możecie teraz grać bez dodatkowych opłat w The Evil Within 2, czyli naprawdę wyjątkowo udane połączenie gry akcji z survival horrorem od jednego z ojców gatunku. Dla mnie to akurat zła wiadomość. No bo wiecie… już to przeszedłem. Dwa razy.

Reszta gier i tak wydaje się dość ciekawa. Dobra, Beat Cop też już mam, więc raczej nie skorzystam. O, ale mamy tu również Breathedge, czyli kosmiczny tytuł survivalowy, o którym słyszałem wiele dobrego. Idealnie, aby go przetestować. Sporym zaskoczeniem może być Lawn Mowing Simulator, który na Steam przyjął się całkiem nieźle. Może pora odłożyć miecz pogromcy węży w Elden Ring i zająć się czymś faktycznie pożytecznym?

Amazon Prime Gaming na styczeń 2022 – pełna oferta:

  • The Evil Within 2
  • Beat Cop
  • Breathedge
  • Lawn Mowing Simulator
  • Chicken Police – Paint it RED!
  • Faraway 2: Jungle Escape

Oczywiście wciąż stoję przy swoim i polecam wszystkim TEW2. Nawet tym, którzy normalnie do horroru nie podchodzą, ale oczekują od gier ciekawego świata, trochę wyzwania i świetnej fabuły. Hit od Tango Gameworks dostarcza praktycznie tego wszystkiego. Sam polecałem zagranie mojemu znajomemu, który kiedyś zgarnął tę pozycję “po taniości”, ale do tej pory jej nie wypróbował. Nie popełniajcie jego błędu.

Przy okazji warto pamiętać, że cały czas możecie odebrać bonusowe 10 pozycji w ramach prezentu świątecznego.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie