Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 oficjalnie. FPS dla fanów klasyki i nie tylko

Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 oficjalnie. Parę świetnych gier
Newsy PC

Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 może nie jest aż tak obfite i bogate, jak wcześniejsze oferty w usłudze, ale i tak znajdziemy tu parę świetnych tytułów.

W ostatnich miesiącach Amazon Prime Gaming zaskoczyło nas bardzo pozytywnie. W listopadzie dostaliśmy przecież Fallouta New Vegas czy udane WRC, a jeszcze wcześniej wciąż popularnego sieciowego RPG-a Fallout 76. Kwestią czasu było, aż kondycja nieco osłabnie i trochę teraz tak się stało. Z drugiej jednak strony spodziewałem się, że w ramach grudniowego rozdawnictwa Amazon da nam jakiś hit. W końcu zbliżają się święta!

Niemniej wcześniejsze przecieki oferty się właśnie potwierdziły i raczej zaskoczenia nie ma. Nie znaczy to, że nie znajdziemy tu paru wyjątkowych gier. Chyba największym hitem jest tutaj Quake, czyli legendarny FPS, w którego stałe grono fanów ciśnie do dzisiaj. Zaskoczenia nie ma, bo to marka-legenda. Jeżeli chcecie trochę “nostalgnąć” i wrócić do dawnych lat – macie ku temu idealną sposobność.

Kolejnym większym hitem jest kooperacyjne Brothers – A Tale of Two Sons. To pierwsza gra oparta na współpracy dwójki graczy od Josefa Faresa. Ten zasłynął później It Takes Two czy A Way Out. W każdym razie dostaliśmy bardzo udaną pozycję. I do tego w idealnym okresie, jeżeli macie kogoś, z kim będziecie mogli grać w te zimowe wieczory. Pełna lista poniżej.

Amazon Prime Gaming na grudzień 2022:

  • Quake
  • Brothers – A Tale of Two Sons
  • Banners of Ruin
  • Spinch
  • Doors: Paradox
  • Desert Child
  • The Amazing American Circus
  • Rose Riddle 2: Werewolf Shadow

Na pewno źle nie jest, ale teraz nieco bardziej czekam na przedstawienie oferty na styczeń. Przy okazji warto pamiętać, że w Amazonie odbierzemy również mnóstwo przedmiotów do różnych popularnych gier.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie