Wyciekła oferta Amazon Prime Gaming na grudzień. Na liście ponadczasowy klasyk

Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 wyciekło. Klasyka FPS w ofercie
Newsy PC

Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 wyciekło i wygląda na to, że dostaniemy solidne tytuły. Wśród nich absolutny klasyk, który nic się nie zestarzał.

Na mydealz.de pojawiły się najnowsze przecieki związane z ofertą Amazon Prime Gaming na grudzień. Wygląda na to, że dostaniemy parę naprawdę fajnych pozycji, ale szczególnie wrażenie robi gra, w którą pewnie każdy już grał. Mowa bowiem o ponadczasowym klasyku FPS-ów, czyli pierwszej części serii Quake.

Oferta Amazon Prime Gaming na grudzień 2022:

  • Quake
  • Brothers – A Tale of Two Sons
  • Spinch
  • Doors Paradox
  • Banners of Ruin

I choć wyżej napisałem, że każdy pewnie Quake’a zna… co z tego? To w końcu świetna produkcja, a możliwość powrotu do gry-legendy zawsze cieszy. W zasadzie to przecieki te od razu rozbudziły nostalgię. Bethesda może kiedyś wróci do uwielbianej przez wielu serii strzelanek, bo od dawna nie otrzymaliśmy żadnej pełnoprawnej kontynuacji.

Do tego trzeba zaznaczyć, jak ciekawą produkcją jest Brothers – A Tale of Two Sons. Być może ta przygodowa gra platformowa na pozór nie wydaje się niczym specjalnym, ale swego czasu narobiła sporo szumu. To właśnie z tą grą Josef Fares zaczął tworzyć wyjątkowe gry oparte na kooperacji. Mamy tutaj wciągającą rozgrywkę i naprawdę ambitną fabułę, więc raczej nie powinniśmy się nudzić.

Na potwierdzenie powyższych plotek zapewne nie trzeba zbyt długo czekać. Amazon na początku grudnia powinien oficjalnie ujawnić nową ofertę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie