Nowe gry do odebrania w Amazon Prime Gaming. Piekielnie dobra oferta

Amazon Prime Gaming na październik 2022 dostępne. Jest moc!
Newsy PC

Jest naprawdę dobrze. Dwa spore hity i szereg pomniejszych pozycji już dostępne do odebrania w Amazon Prime Gaming. I to za śmiesznie niską opłatą.

Amazon Prime Gaming na tle innych usług subskrypcyjnych kusi przede wszystkim śmiesznie niską opłatą. Za 49 złotych rocznie (sic!) mamy dostęp nie tylko do panelu Gaming. To także Prime Video (czyli filmy i seriale w streamingu) oraz zniżki i darmowa dostawa produktów z samego Amazona. Jest to więc sporo świetnych rzeczy w ramach jednej opłaty, ale w tym miesiącu oferta Gaming powinna przekonać chyba nawet największych niedowiarków.

Ja wiem, że Fallouta 76 swego czasu krytykowano tak chętnie, jak każdą inna gamingową wtopę. Faktem jest, iż po tak długim czasie od premiery gra zdecydowanie rozkwitnęła, doczekała się mnóstwa zawartości i teraz nie jest to wcale „mniejszy” ani „mniej udany” Fallout. To praktycznie kolejna pełnoprawna odsłona, choć stawiająca na rozgrywkę multiplayer. Spokojnie – samotni gracze też mogą się tu świetnie bawić. Wiem, bo sam tak czynię.

CHoć F76 to największy hit, nie zabrakło drugiej świetnej propozycji. Mowa o Total War: Warhammer II, czyli kolejnej części bardzo udanej serii strategi w świecie Warhammera. Miłośnicy tego typu rozgrywki z pewnością znajdą tu zawartości na setki godzin. To jednak nie wszystko!

Amazon Prime Gaming na październik 2022:

  • Fallout 76
  • Total War: Warhammer II
  • Horace
  • Hero’s Tour
  • Loom
  • Glass Masquerade: Origins

Reszta, jak zapewne zdążyliście zauważyć, to mniejsze indory. Horace, dla przykładu, jest jedną z najlepszych gier zręcznościowych ostatnich lat. Łączy ona ze sobą wiele pomysłów na rozgrywkę, więc nie sposób się tu nudzić. Hero’s Tour to trochę takie „indycze” Heroes III, czyli połączenie gier RPG i strategii. Grafika może nie miażdży, ale gameplay ma już taki potencjał. Gry (o ile posiadacie aktywny abonament) odbierzecie tutaj. Dodajmy, że oprócz nich warto zainteresować się mnóstwem darmowych przedmiotów do popularnych gier.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie