Amazon Prime Gaming na listopad 2022 oficjalnie. Kolejna bardzo dobra oferta

Amazon Prime Gaming listopad 2022. Jest dobrze, a nawet jeszcze lepiej!
Newsy PC

Znamy oficjalną ofertę Amazon Prime Gaming na listopad 2022 roku. Firma potwierdziła wcześniejsze przecieki, więc jest naprawdę dobrze.

Niedawno w internecie pojawiły się przecieki dotyczące listopadowej oferty Amazon Prime Gaming. Te brzmiały naprawdę dobrze i w sumie mogliśmy się przygotować na to, że poziom od poprzedniego, bardzo udanego miesiąca, wcale nie spadnie. Tak też się stało, bo oficjalne ujawnienie oferty potwierdziło przypuszczenia. Jest dobrze, choć zawsze da się zrobić lepiej. Niemniej fani dobrych RPG-ów, gier wyścigowych oraz przygodówek raczej nie mają o co się martwić.

Oferta Amazon Prime Gaming listopad 2022:

  • Fallout New Vegas Ultimate Edition
  • WRC 9 FIA World Rally Championship
  • Indiana Jones and The Last Crusade
  • Facility 74
  • Whispering Willows
  • Last Day of June
  • Etherborn

Oczywiście największym hiciorem jest bodaj najbardziej uwielbiana część serii Fallout, czyli New Vegas. Tytuł zabiera nas do postapokaliptycznego Las Vegas, w którym czyha jeszcze więcej niebezpieczeństw niż normalnie. Fabuła i klimat stanowią tu spore zalety, ale to przecież Fallout, więc na samą rozgrywkę również raczej nie ma co narzekać. Jeżeli jakimś cudem nie graliście – w pełni polecam!

WRC 9 to kolejna odsłona znanego cyklu gier wyścigowych, która została całkiem nieźle przyjęta. Z pewnością dostarczy fanom tego typu rozrywce sporo zabawy. Z kolei Indiana Jones czy Whispering Willows to naprawdę dobre gry przygodowe, w sam raz dla kogoś, kto zechciałby zanurzyć się w ciekawy świat. Przypominamy jednocześnie, że warto regularnie zaglądać do panelu Prime Gaming, gdyż cały czas pojawiają się tam nowe, bezpłatne przedmioty do gier i skórki.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie