Amazon Prime Gaming luty 2023. 9 pozycji, w tym legendarne RPG w kompletnej edycji

Amazon Prime Gaming luty 2023. 9 gier, w tym kultowe RPG
Newsy PC

Poznaliśmy zestaw darmowych gier dostępnych w ramach Amazon Prime Gaming na luty 2023 roku. Źle nie jest, ale obecność tak ważnego RPG-a cieszy podwójnie.

Nie mogę ukrywać, że poprzedni miesiąc dla subskrybentów Amazona okazał się naprawdę udany. Dostaliśmy w końcu tak świetne produkcje, jak The Evil Within 2, a także nieco bardziej niszowe, ale wciąż udane Breathedge czy Beat Cop. Jak więc pobić tak ciekawy zestaw? No cóż – trudno jest to zrobić i nie wiem, czy się na pewno udało. Mimo to ciężko narzekać na ofertę na luty.

Amazon potwierdził nowy zestaw gier dla swoich klientów i łącznie dostaniemy aż 9 pozycji. Nie będę jednak ukrywał, że większość z nich to zdecydowanie mniejsze „indyki”. Znalazło się nawet Divine Knockout, które niedawno było za darmo także w Epic Games Store. Pod tym względem szału nie ma, ale sytuację ratuje niegdysiejsza flagowa pozycja od Bethesdy. Dostaniemy The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition!

Amazon Prime Gaming luty 2023 – zestaw nowych gier:

  • The Elder Scrolls III: Morrowind Game of the Year Edition
  • Onsen Master
  • Aerial_Knight’s Never Yield
  • Divine Knockout
  • One Hand Clapping
  • BATS: Bloodsucker Anti-Terror Squad
  • Space Crew: Legendary Edition
  • Tunche
  • Space Warlord Organ Trading Simulator

Nie ukrywam, że kultowy Morrowind i to w edycji GOTY jest naprawdę ciekawym kąskiem dla fanów RPG-ów. Nawet tych młodszych, którzy nie grali w tytuł przed laty – również polecam, bo możecie się mocno zdziwić, jak udana jest to pozycja. Osobiście czuję się zaskoczony obecnością niszowego Space Warlord Organ Trading Simulator, czyli symulatora… no, „kosmicznego watażki handlującego organami”. Tytuł jest na moim celowniku od dawna, ale jakoś nie było okazji go kupić.

Jak oceniane nowy zestaw gier od Amazona?

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie