Kolejne gry za darmo do odebrania od Amazona. Pamiętajcie też o darmowych przedmiotach

Amazon Prime Gaming z kolejnymi grami za darmo. Pamiętajcie o itemach
Newsy PC

Amazon Prime Gaming w tym miesiącu rozda aż dziewięć tytułów bez dodatkowych opłat swoim abonentom. No i są też darmowe przedmioty.

Nie możecie zapomnieć o tym, aby zgarnąć RAGE 2. Ten FPS o postapokaliptycznym wydźwięku może nie stał się objawieniem gatunku, ale nadal wydaje się wyjątkowo dobrą grą na parę wieczorów. Jeśli jednak wolicie niezależne, ukryte perełki, zgarniecie kolejne pozycje. Prime Gaming dorzuciło do swojej oferty Evan’s Remains oraz Centipede: Recharged.

Nowe gry do odebrania w Amazon Prime Gaming:

Subskrypcja Amazona pozwalająca na zgarnięcie tych (i więcej!) pozycji bez opłat kosztuje obecnie 49 zł na rok. Nie jest to więc zbyt wygórowana kwota. Oprócz gier, dostaniemy także dostęp do obszernej biblioteki filmów i seriali (wraz z własnymi produkcjami pokroju The Boys) oraz darmową dostawę ze sklepu Amazona. Sporo korzyści za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Nie można też zapomnieć o darmowych przedmiotach do najpopularniejszych gier online i nie tylko. Overwatch 2, Diablo IV, a nawet Cyberpunk 2077 – wszystko to możecie wzbogacić o nowe itemy, o ile tylko je przypiszecie do konta. Wszystko znajdziecie na oficjalnej stronie Prime Gaming. Pamiętajcie również, że to nie koniec oferty na ten miesiąc. Wkrótce otrzymamy kolejne pozycje.

  • RAGE 2: Deluxe Edition (Epic Games Store) – dostępne
  • Centipede: Recharged (Epic Games Store)  dostępne
  • Evan’s Remains (Amazon Games App) – dostępne
  • Behind the Frame: The Finest Scenery (Amazon Games App) – od 16 listopada
  • STAR WARS™ Knights of the Old Republic (Amazon Games App) – od 16 listopada
  • The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos (Amazon Games App) – od 22 listopada
  • Black Widow: Recharged (Epic Games Store) – od 23 listopada
  • Orten Was the Case (Amazon Games App) – od 30 listopada
  • Caverns of Mars: Recharged (Epic Games Store) – od 30 listopada

Z pewnością przypomnimy Wam, gdy tylko będzie można odbierać kolejne gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie