9 gier za darmo w Amazon Prime Gaming na listopad. Dzisiaj RAGE 2 Deluxe Edition

Amazon-Prime-Gaming-listopad
Newsy PC

Pierwsza gra z oferty Amazon Prime Gaming na listopad powinna być już dostępna do pobrania. To wypasione wydanie RAGE 2. Przed nami kolejne tytuły.

Posiadacze abonamentu Amazon Prime Gaming powinni już odbierać RAGE 2 Deluxe Edition, lecz póki co, jest z tym mały problem. Obecnie po przejściu na kartę produktu widzimy komunikat „Występują problemy z tą ofertą i jest ona tymczasowo niedostępna. Sprawdź ponownie później„. Damy Wam znać i zaktualizujemy newsa, kiedy tylko Amazon upora się z błędem. Jakby nie było, gra w końcu do nas trafi, a to dopiero początek oferty na ten miesiąc.

Amazon Prime Gaming – abonament za darmo na 30 dni

Przypominam, że jeśli nie masz abonamentu, a chcesz odebrać wszystkie gry za darmo, możesz skorzystać z wersji próbnej Prime Gaming na 30 dni. Wówczas w ciągu miesiąca dodasz wszystkie tytuły do biblioteki, a po wygaśnięciu triala i tak zachowasz je na zawsze i będziesz mógł je uruchamiać bez aktywnej subskrypcji.

Amazon Prime Gaming listopad 2023 – wszystkie gry

Jak wspomniałem, pierwszą grą z oferty na listopad jest RAGE 2 Deluxe Edition. Takie wydanie posiada dodatkowo fabularne rozszerzenie „Powstanie Duchów”. W kolejnych dniach listopada odbierzemy natomiast STAR WARS™ Knights of the Old Republic oraz kilka ciekawych indyków. Oto pełna lista:

  • RAGE 2: Deluxe Edition (Epic Games Store) – gra powinna być już dostępna pod tym linkiem, lecz Amazon ma „problem” z rozdawnictwem
  • Centipede: Recharged (Epic Games Store)  od 9 listopada
  • Evan’s Remains (Amazon Games App) od 10 listopada
  • Behind the Frame: The Finest Scenery (Amazon Games App) – od 16 listopada
  • STAR WARS™ Knights of the Old Republic (Amazon Games App) – od 16 listopada
  • The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos (Amazon Games App) – od 22 listopada
  • Black Widow: Recharged (Epic Games Store) – od 23 listopada
  • Orten Was the Case (Amazon Games App) – od 30 listopada
  • Caverns of Mars: Recharged (Epic Games Store) – od 30 listopada
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie