Alien: Isolation trafi na Nintendo Switch już w grudniu

Jeśli marzycie, by doświadczyć prawdziwego horroru w podróży (nie, nie jest to reklama rodzimego przewoźnika), to ta wersja Obcego może was zaciekawić.

Mroczne dzieło studia Creative Assembly miało premierę w 2014 na platformach PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One i PC. Już za dwa tygodnie shooter będzie dostępny także w wersji na konsolę Nintendo Switch, na której zadebiutuje 5 grudnia.

Wersja kieszonkowa gry ma zaoferować wszystkie do tej pory wydane DLC. Tytuł będzie wspierał celowanie żyroskopowe i technologię wibracji HD Rumble.

Ten Obcy

Alien: Isolation to klimatyczny survival horror z widokiem FPP osadzony w uniwersum filmu Obcy. Akcja gry toczy się 15 lat po wydarzeniach z najsłynniejszej, pierwszej części filmowego cyklu, wyreżyserowanej przez Ridleya Scotta. Główną bohaterką growej odsłony Obcego jest Amanda, córka ikony serii Ellen Ripley. Amanda musi rozwiązać zagadkę zniknięcia matki, poszukując czarnej skrzynki ze statku Nostromo. W karkołomnej wyprawie wspiera ją kilkuosobowa załoga stacji Sevastopol.

Najmocniejszym atutem Alien: Isolation jest mroczny i pełen napięcia klimat: niemal przez cały czas graczowi towarzyszy poczucie zagrożenia, bowiem po piętach depcze mu niebezpieczny wróg, którego nie da się w żaden sposób zabić – jedyne, co możemy zrobić, to używać rozwagi, by unikać przeciwnika.

Jeśli jesteście zainteresowani przenośną wersją Isolation, to poniżej możecie obejrzeć nowy teaser z gry. Nie jest on długi, ale na pewno dostaniecie przedsmak tego, co was czeka po odpaleniu kieszonkowej wersji Obcego.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: